Şirin Akçay Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Kabadayı Şirin Akçay, kimi öldürdü?

27.10.2023

Şirin Akçay Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Kabadayı Şirin Akçay, kimi öldürdü? Şirin Akçay kaç yıl ceza aldı? Kabadayı Şirin Akçay Sedat Peker? Soruları merak edilmektedir, arama motorlarında, sosyal medya platformlarında, ülkemiz gündeminde ve web sitemiz polis365.com adresinde bu sorulara yanıtlar aranmaktadır. Bizlerde sizin için Şirin Akçay Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Kabadayı Şirin Akçay, kimi öldürdü? Şirin Akçay kaç yıl ceza aldı? Kabadayı Şirin Akçay Sedat Peker? sorularının yanıtlarını araştırdık. İşte detaylar;

Şirin Akçay 2021 yılında işlenen cinayet haberi ile oldukça dikkat çekti ve bir çok kişinin arama ve araştırma konusu olarak yer alıyor.

Aslen Mardinli olan Şirin Akçay hayatına Adana ilimizde devam ettiği biliniyor yaşı 48 olarak belirtilen Şirin Akçay’ ın çocukları hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor. Ailesi ile ilgili çok fazla bilgiye sahip olunmadığı bilinen Şirin Akçay konuşmalarında sadece kendisinden bahsettiği belirtilmiştir.

Şirin Akçay Mazlum Çelik olayı nedir bir çok kişinin haber sitelerinde haberini görmüş ve araştırma yapmıştır.

Bir borç anlaşmazlığı sebebiyle çıkan tartışma silahlı kavga ya dönmüş ve silahla vurulan Mazlum Çelik Hayatını kaybetmiştir. Bu cinayetin Faali olarak da Şirin Akçay olarak gündeme gelmiştir.

Geçen yıl Mardin’in Midyat ilçesindeki Çamyurt Mahallesi olayında iki aile arasında borç tartışması yaşandı. Şirin Akçay Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında? Kabadayı Şirin Akçay, kimi öldürdü? Şirin Akçay kaç yıl ceza aldı? Kabadayı Şirin Akçay Sedat Peker? 22 Kasım 2021 olayında Çelik ve Akçay aileleri arasında çıkan kavgada tabancayla vurularak öldürülen Musa (Mazlum) Çelik (27) hayatını kaybetti.

Öldürülen Mazlum Çelik otopsinin ardından toprağa verilirken, olayın ardından görgü tanıklarının ifadelerine göre zanlılar gözaltına alındı. Gözaltına alınan bu zanlılar, o dönemde mahalle muhtarı ve korucu başı olarak bilinen Şirin Akçay ile akraba olduğu bilinen Mahsum ve Veysi Akçay‘dır.Jandarma işlemlerinin ardından adliyeye götürülen Şirin Akçay, Mahsum Akçay ve Veysi Akçay tutuklanarak cezaevine gönderildi. Öldürülen Mazlum (Musa) Çelik’in bir akrabasının ifadesine göre Şirin Akçay ve yakınları, korucu kimliklerini kullanarak köylülere zulmettiklerini ve ayrıca bu korucuların elindeki silahların alınmaması halinde orada yaşayan köylüler için hayati tehlike devam ediyor.

You cannot copy content of this page