HAKKIMIZDA

[email protected] Mail adresimizden bize ulaşabilir, paylaşmamızı istediğiniz haberi iletebilirsiniz. Kaldırılmasını istediğiniz bir yazımız var ise bize bu mail adresinden ulaşabilirsiniz.
Sitemizde bulunan tüm veriler bilgilendirme amaçlıdır. SİTEMİZDE BULUNAN TÜM BİLGİLER HERKESE AÇIK KAYNAKLARDA BULUNAN BİLGİLERDİR. YİNEDE HAK İDDİA ETTİĞİNİZ BİR KONU VAR İSE BİZE MAİL ATARAK LİNKİ BİLGİDİRİNİZ. 3 İŞ GÜNÜ İÇERSİNDE GEREĞİ YAPILACAKTIR.
Sitemizde girdiğinizde hiç bir veriniz alınmaz ve saklanmaz, doğal olarak sağda solda paylaşılmaz.
Sitemizin amacı açık kaynaklarda yer alan telifsiz bilgileri yorumlayarak Kolluk Kuvvetleri Personeline, PMYO, POMEM,MSU, Bekçi ve diğer memur adaylarına bilgilendirme amacıyla sunmaktır.
Sitemizde bulunan bir yazı sizi ilgilendiriyor ise, sizi rahatsız eden bir durum ise, kaldırmamız için bize [email protected] mail adresimizden bildirmeniz yeterli olacaktır. 48 saat içinde gerekli işlem yapılacaktır.
Polisleri ve diğer kolluk kuvvetlerini ilgilendiren güncel mevzuat bilgilerini bu sitede paylaşarak adli ve idari kolluğun kendisinini geliştirmesi için uğraşmaktayız. Komiserlik ve Misyon koruma sınavına hazırlanırken sitemizdeki mevzuat bilgilerini okuyuo öğrenebilirsiniz.Umarız bu güzel bigiler ışığında kendinizi daha iyi geliştirebilirsiniz.
Forum sayfamızda seviyeli bir şekilde muhabbet ediniz. Üyeleri rahatsız eden kişi veya kişiler anında forumdan uzaklaştırılacaktır…