Hakkımızda

Polis365.com güncel bilgi sitesidir, biyografi, yemek, gezi, nedir gibi konularda özgün ve güncel içerik paylaşıyoruz.

EGM ile uzaktan yakından alakamız yoktur.

Polisler, MÖ. VII. yüzyılda Antik Yunanlarda ortaya çıkmış olan kent devletleridir. Kentlerin tarihi sürecinde önemli bir yapılanmaya karşılık ortaya çıkmışlardır. Bizlerde en güncel bilgileri paylaşırken bu isim ile karşınızda bulunuyor.

Diğer anlamı olan, Polis, halkın emniyetini sağlamak ve ülkenin ve milletin bölünmez bütünlüğüne, Anayasal düzenine ve genel güvenliğine dair önleyici ve koruyucu tedbirler almak üzere görev yapan kamusal hizmet birimi. bizim alakamız yoktur. Sadece Domain ismi olarak kullanılan polis365, 365 gün şehre güncel bilgi sağlayan bir ekiptir, polis gibi 7 24 günceldir.

Sitemizde bulunan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerde kendinize zarar verebilecek bir şey bulmanız zordur ama imkansız değildir bu yüzden sizin yaptığınız bir şeyden sorumlu olmayacak kadar bilgiliyiz. Sizde sitemizde kaliteli bilgi paylaşmak isterseniz bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Sitemiz Sunucularında herhangi bir video dosyası bulunmaz. Sitemizde yer alan videolar youtube vb. sitelerden telif sahiplerinin izinleri doğrultusunda yayınlanmaktadır.

Sitemizde paylaştığımız haberleri değişik kaynak ve kulislerden derleyip haber yapıyoruz. Bu içeriklerin tamamı kesin ve doğru olduğunu iddia etmiyoruz. Sitede yayımlanan içeriklerin doğru olmadığını veya telif hakkı içeren paylaşımlar için bildirdiğiniz takdirde 3 iş günü içerisinde konu telif içerip içermediği site yönetimi tarafından incelenip telif içeren konular kaldırılacaktır.

netbilge.com ‘un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri [email protected]​ üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

Sitemizde bulunan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır, bu bilgiler zamanla güncelliğini kaybetmiş olabilir, bu yüzden bu bilgilerin bilgilendirme amaçlı olduğunu unutmayın. Kripto paralarla ilgili yazılar yatırım tavsiyesi değildir, bilgilendirme amaçlı açık kaynaklarda bulunan bilgiler paylaşılmaktadır. Sağlık ile ilgili paylaşımlarda bilgilendirme amaçlıdır doktorunuza danışmadan herhangi bir tedaviyi veya ilacı kendi kendinize kullanmayınız. Sitemizde bulunan reklamlarda google tarafından eklenmekte olup reklamlarla yönlendirme yapılan sitelerdeki içerikten biz sorumlu değiliz. Sitemizde bulunan haber, sağlık, makale, biyografi gibi içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

You cannot copy content of this page