İletişim

Doğru bildiğiniz bir şeyi bize iletmek isterseniz [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan bilgiler herkese açık kaynaklarda yer alan bilgiler ve görsellerdir. Telif içeren dizi veya filmler sitemizde bulunmamaktadır.

Sitemiz Sunucularında herhangi bir video dosyası bulunmaz. Sitemizde yer alan videolar youtube vb. sitelerden telif sahiplerinin izinleri doğrultusunda yayınlanmaktadır.

Sitemizde paylaştığımız haberleri değişik kaynak ve kulislerden derleyip haber yapıyoruz. Bu içeriklerin tamamı kesin ve doğru olduğunu iddia etmiyoruz. Sitede yayımlanan içeriklerin doğru olmadığını veya telif hakkı içeren paylaşımlar için bildirdiğiniz takdirde 3 iş günü içerisinde konu telif içerip içermediği site yönetimi tarafından incelenip telif içeren konular kaldırılacaktır.

Diziler filmler veya kişiler hakkındaki bilgiler herkese açık internet ortamında bulunan halka mal olmuş bilgilerdir dolayısı ile paylaşılmasında mevzuata aykırı bir durum görülmemektedir, buna rağmen size ait olan paylaşılmasını istemediğiniz bilgi olursa kaldırılması için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacak. [email protected] mail adresimizden bize bildirebilirsiniz.

Size ait olduğunu düşündüğünüz, Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği [email protected] mail adresimizden bize bildirebilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapılacaktır.( 3 İş Günü )

Sitemizde bulunan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır, bu bilgiler zamanla güncelliğini kaybetmiş olabilir, bu yüzden bu bilgilerin bilgilendirme amaçlı olduğunu unutmayın.

Sağlık ile ilgili paylaşımlarda bilgilendirme amaçlıdır doktorunuza danışmadan herhangi bir tedaviyi veya ilacı kendi kendinize kullanmayınız. Sitemizde bulunan reklamlarda

netbilge.com ‘un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri [email protected]​ üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

Google tarafından eklenmekte olup reklamlarla yönlendirme yapılan sitelerdeki içerikten biz sorumlu değiliz. Sitemizde bulunan haber, sağlık, makale, biyografi gibi içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

Size ait olduğunu düşündüğünüz, Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği [email protected] mail adresimizden bize bildirebilirsiniz. En kısa sürede dönüş yapılacaktır.( 3 İş Günü )

You cannot copy content of this page