Ayla Aşan kimdir? Ayla Aşan kaç yaşında, nereli?

29.05.2023
Ayla Aşan kimdir? Ayla Aşan kaç yaşında, nereli?

Soruları merak edilmektedir, arama motorlarında, sosyal medya platformlarında, ülkemiz gündeminde ve web sitemizde Ayla Aşan kimdir? Ayla Aşan kaç yaşında, nereli? Ayla Aşan biyografisi? sorularına yanıtlar aranmaktadır. Bizlerde sizin için Ayla Aşan kimdir? Ayla Aşan kaç yaşında, nereli? Ayla Aşan biyografisi? sorularının yanıtlarını araştırdık. İşte detaylar;

Ayla Aşan, ünlü şarkıcı Ayhan Aşan’ın eşidir. Aynı zamanda menejeridir.

Ayhan Aşan 1968 yılında Balıkesir’de dünyaya geldi. Küçük yaşlardan itibaren müziğe ilgi duyan Ayhan Aşan o yaşlarda özel müzik eğitimleri aldı.

Birçok defa ses yarışmalarına katılan Ayhan Aşan, 1987 yılında yapılmış olan Altın Lale Ses yarışmasında önemli bir başarı elde etti.

Uzun zamandır ekranlardan uzak olan ünlü şarkıcı Ayhan Aşan eşi Ayla Aşan’la birlikte görüntülendi. 55 yaşındaki ünlü isim yaptığı açıklamayla hayranlarını korkuttu. Sanatçı, yakın zamanda tiroit ameliyatı geçirdiğini söyledi:

“Çalışmalarıma ameliyat yüzünden ara verdim. Beklemediğim bir şeydi. Check-up yaptırınca ortaya çıktı. 2-3 santimlik bir kitle vardı, acilen ameliyat olup aldırdım. Şu an çok iyiyim. Bayram itibarıyla işlerime başlıyorum.”

Yeni şarkısının klibi için eşi Ayla Aşan’la kamera karşısına geçtiğini de açıklayan Ayhan Aşan, “Eşim aynı zamanda 15 yıldır menajerliğimi yapıyor” dedi.

You cannot copy content of this page