İnsel İmer kimdir nerelidir? İnsel İmer ne iş yapar? İnsel İmer holding?

08.05.2023

İnsel İmer kimdir nerelidir? İnsel İmer ne iş yapar? İnsel İmer holding?

Merhum iş adamı İnsel İmer ile Canan İmer hakkında internette pek fazla bilgi bulunmamaktadır. Kızları Selin İmer genellikle magazin dünyasında tanınır.

İmer grup sahibidir. Web sitelerinde şu bilgiler yer alır.

IMER-L&T; sektöründe Avrupa’nın önde gelen firmalarından biri olan IMER Group ile Yüksek Makina Mühendisi Metin Uygur ortaklığında transmikser imalatı amacıyla 2006 Nisan ayında Aksaray’da kurulmuştur.

En son teknoloji ile yıllık 2000 adet transmikser üretim kapasitesine sahip olan fabrika; çok kısa sürede Avrupa’nın önde gelen transmikser üretim tesislerinden birisi haline gelmiştir. Tüm transmikserler firmamızın çevresel titizliği ve ekolojik saygısıyla uyumlu olarak, gürültüyü ve toz çıkışını kısıtlayacak bir biçimde üretilir. Ar-Ge, üretim, satış ve SSH birimlerinin etkin ve esnek organizasyonu sayesinde müşterilerin gereksinimlerine göre tasarlanır. Satış sonrası servis birimi tüm müşterilerin yedek parça ve servis gereksinimlerinin derhal karşılanmasını sağlar. Üstün nitelikli, her zaman kendisini kaliteye adamış olan personel; güvenilir ve yenilikçi tasarım ile şirketin yüksek etkinlik düzeyine ulaşmasına olanak tanır. IMER-L&T aynı zamanda Mercedes-Benz Türk A.Ş, Ford Otomotiv San. A.Ş., MAN Kamyon ve Otobüs Tic. A.Ş, Volvo Trucks Türkiye ve Renault Trucks firmaları tarafından onaylanmış üst yapı üretici firmasıdır.

You cannot copy content of this page