EGO Elif kimdir, kim canlandırıyor? Rüya Helin Demirbulut kimdir, kaç yaşında?

19.03.2023

EGO Elif kimdir, kim canlandırıyor? Rüya Helin Demirbulut kimdir, kaç yaşında?

EGO dizisinde Elif Demir karakterini “Rüya Helin Demirbulut” canlandırmaktadır.

Rüya Helin Demirbulut 1995 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun oldu.

2015 yılında Lysistrara Düşleri isimli tiyatro oyunuyla sahne hayatına başlayan Rüya Demirbulut, 2022 yılından beri Baba Sahnede sahnelenen Taxim oyununda rol almaktadır.

TRT 1’de yayınlanan Tek Yürek isimli dizi ile 2019 yılında televizyondaki oyunculuk kariyerine başladı. Son olarak Netflix’de yayınlanan Erşan Kuneri dizisinde rol aldı. Rüya Demirbulut şu an FOX’ta yayınlanan EGO ( Erkeğe Güven Olmaz) dizisinde ‘Elif’ karakterini canlandırmaktadır.

Birbirini severek evlenmiş bir karı kocanın aşkla yapılmış ilk çocuğudur. El bebek gül bebek sevilerek büyütülmüştür. Elif ilkokuldayken erkek kardeşi Arda doğar.

Elif kardeşini hiç kıskanmaz, aksine çok sever. Korur, kollar. Annesinin huylarını almıştır belli ki. Şefkatli, anaç bir doğası vardır. Huzuru ve mutluluğu önemser. Hayattan maddi beklentileri yoktur. Ne fazla paraya ne de lükse ihtiyacı vardır. Çocuklarla ilişkisi çok iyidir. Bu yüzden anaokulu öğretmeni olmuştur. Erhan’a sevgisinin altında da onda gördüğü çocuksu ruhu yatar biraz da. Elif’in hayatının en büyük acısı annesinin erken kaybıdır. Babasının hala içten içe yas tutan hali de üzer Elif’i. Annesinin ardından Elif’in aile içindeki rolü de değişmiştir.

Evin çocuğu olmaktan çıkmış, evi, babasını ve kardeşini çekip çeviren bir ebeveyne dönüşmüştür. Sibel’in teklifiyle birlikte Erhan’la ilişkilerinde yaşadıkları travmanın ardından Elif’in omuzlarına çok yük biner. Elif bu yüklerin altında ezilmemek için çırpınırken karakterinde yaşadığı kırılmalar onu değiştirmeye başlayacaktır.

You cannot copy content of this page