ayça_22 kimdir? Msn Ayça 22 kimdir? Ayça_22 gerçekte kim?

17.03.2023

ayça_22 kimdir? Msn Ayça 22 kimdir? Ayça_22 gerçekte kim?

Arama motorlarında ve web sitemizde ayça_22 kimdir? Msn Ayça 22 kimdir? Ayça_22 gerçekte kim? sorularına yanıtlar aranmaktadır. Bizlerde sizin için ayça_22 kimdir? Msn Ayça 22 kimdir? Ayça_22 gerçekte kim? sorularının yanıtlarını araştırdık. İşte detaylar;

CharmQuell olarak bilinen Fırat Yayla, bir zamanlar herkesin aşık olduğu “Ayça_22” rumuzlu kişinin kimliği paylaştığı videoyla ortaya çıkardı.

Derin bir araştırmaya giren YouTuber, Google aramalarında çıkan sarışın fotoğraftaki kız olduğu iddia edilen görüntü de dahil olmak üzere zamanında karşılaştığımız tüm fotoğrafları inceliyor.

Sonrasında da fotoğrafı taratarak internet arşivine dalıyor. Linkin Park hayranları için açılan bir sayfada da fotoğrafla karşılaşıyor. Araştırmalarından devamında “Ayça_22” olarak bildiğimiz tanıdığımız kişinin Eda Sak adında bir kadın olduğu ortaya çıkıyor.

Eda Sak’ın son halini de bulup paylaşan YouTuber’ın videosunu gören Sak, yorum da yapıyor. Yorumun sosyal medyada gündem olmasıyla birlikte video, kısa sürede binlerce izlenmeye ulaştı.

You cannot copy content of this page