Kırmızı Oda Duygu kimdir? Kırmızı Oda Duygu Gerçek Adı, Hikayesi Ne?

20.02.2023

Kırmızı Oda Duygu kimdir? Kırmızı Oda Duygu Gerçek Adı, Hikayesi Ne?

Kırmızı Oda Duygu Doktor Ayşe hanıma gelen danışanlardan birisidir. Genç bir kız olan Duygu doktoruna “ya ben ne yapacağım bilmiyorum, annemler beni öldürür, evlatlıktan reddeder” derken gözyaşlarını tutamaz.

Yayınlanan fragmandaki gözyaşlarıyla hikayesinin ne olduğu araştırılan Duygu, kaç bölüm ekranlarda olacak merak konusu bu da ayrı bir merak konusu.

Burcu Kara’nın annesi ve Beyti Engin’in babası rolüyle konuk oyuncu olarak katıldığı Kırmızı Oda’da, kızları Duygu’nun tacize uğradığını öğrenen aile soluğu klinikte almıştır.

Ailesinden çekindiği için yaşadıklarını gizleyen Duygu neler anlatacak? Ailesinin tepkisi ne olacak bu akşam izleyip hep birlikte göreceğiz.

Kırmızı Oda’da Duygu karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Naz Sayıner’dir. 15 Nisan 2003 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Naz, oyunculuk kariyerine 2016 yılınca Gecenin Kraliçesi adlı dizideki Burcu rolüyle başlamıştır.

Naz Sayıner kaç yaşında diye sorarsanız Naz Sayıner’in doğum tarihi 15 Nisan 2003 yılıdır. Naz Sayıner’in doğum yeri İstanbul’dur. Naz Sayıner küçük yaşlarda oyunculuk yapmaya başlamıştır. Naz Sayıner ilk olarak reklamlarda yer almıştır. Naz Sayıner’in ilk olarak Gecenin Kraliçesi, Bana Sevmeyi Anlat gibi dizilerde yer almıştır. Daha sonra Bir Deli Rüzgar dizisinde Zeliş olarak ekranlara gelmiştir. Naz Sayıner son olarak Kalp Yarası dizisinin Müge Sancakzade karakterini oynamaktadır.

You cannot copy content of this page