Muzzi Özcan kimdir? Nereli? Oyuncuları? Konuşanlar? Muzzi Özcan kimlerin menajeri

02.02.2023

Muzzi Özcan kimdir? Nereli? Oyuncuları? Konuşanlar? Muzzi Özcan kimlerin menajeri

Menajerdir.

Kendisi Emre Mor ile hayli duyuldu.

FTC şirketi adına menajerlik ve danışmanlık yapan Muzzi Özcan, Londra ve Hamburg merkezli çalışıyor. Son dönemde başta John Terry olmak üzere dünyaca ünlü isimlerin transferleriyle ilgili Süper Lig kulüpleri adına görüşmeler yapmasıyla tanındı

Son dönemde adı sıkça basında yer alan Muzzi Özcan, daha önce de Türkiye gündemine farklı olaylarla girmeyi başarmıştı.

Bu yaz Emre Mor’un menajeri olarak Türkiye gündemine dahil olan isimle, Dortmundlu yıldız yollarını ayırma kararı aldı.

FTC şirketi adına menajerlik ve danışmanlık yapan Muzzi Özcan, Londra ve Hamburg merkezli çalışıyor.

Son dönemde başta John Terry olmak üzere dünyaca ünlü isimlerin transferleriyle ilgili Süper Lig kulüpleri adına görüşmeler yapmasıyla tanındı.

Hasan Can Kaya’nın sunduğu Konuşanlar, her hafta milyonlara ulaşmaya devam ediyor. Başarılı yapımda birçok konuk başından geçenleri anlatıyor ve başarılı komedyenin esprileri de eklenince doyumsuz 1 saate imza atılıyor. Bugün yayınlanan 81. bölümde ünlü menajer Muzzi Özcan da yer aldı ve evliliğine dair açıklamalarda bulunarak tazminat yüzünden evlenmediğini söyledi.

Avrupa’da para kazandığını söyleyen Özcan, işinin hobisi olduğunu anlattı. Hasan Can Kaya’nın “Sevgilin var mı?” sorusuna “Eşim var yani” cevabını verdi. Kaya da bu duruma şaşırarak; “Evlisin yani” dedi. Ardından ünlü menajer; “Kağıt üzerinde evli değilim. 1 çocuğum var. Tazminat yüzünden evlenmiyorum. Annem düğün tertip etti” ifadelerini kullandı.

You cannot copy content of this page