Sabahın Sultanı Seda Sayan Nurgül Aslan kimdir? Emre Deveci Kimdir? Seda Sayan’daki Emre, Nurgül gerçek mi, oyuncu mu, kimdir?

23.01.2023

Sabahın Sultanı Seda Sayan Nurgül Aslan kimdir? Emre Deveci Kimdir? Seda Sayan’daki Emre, Nurgül gerçek mi, oyuncu mu, kimdir?

Kayınvalidesi Nazlı Hanım ve eşi Emre’ye karşı verdiği mücadeleyle dikkatleri üzerine çeken Nurgül Hanım’ın hayatı herkesin merak konusu oldu. Birçok kişi “Nurgül Aslan kimdir?” diye soruyor. O sorar. Nurgül Aslan kaç yaşında, nereli? arama motorları gibi soruların cevaplarını aramaya başladı.

Sabahın Sultanı Seda Sayan’da öne çıkan Nurgül Aslan, kendine has tarzı ve tavrıyla dikkatleri üzerine çekti. Bir çocuk annesi olan Nurgül, 3.5 yıldır Emre Deveci ile birlikte ve yakında nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Kayınvalidesi Nazlı Hanım’ın rızasını kazanmaya çalışan Nurgül Hanım, şakacı tavrı ve sert sözleriyle sosyal medyaya damgasını vurdu.

Türkiye’de gündüz kuşağının en çok tartışılan “evililik programları” yasaklandıktan sonra televizyon kanalları ve sunucular farklı konseptler üzerinde çalışmaya başladı. Evlilik programları artık yok ancak onları aratmayan yeni programlar yayınlanıyor.

Emre-Nurgül çifti ile Semiha adlı kadının tartışmaları damga vururken; Emre’nin annesi olan kadın arasında sert tartışmalar yaşanıyor.

Anne Nazlı hanım ile oğlu Emre, Nurgül konusunda anlaşmazlık yaşıyorlar. İkilinin arasındaki bu tartışma günlerdir ekranda konuşuluyor.

Seda Sayan’ın programındaki Emre Deveci 1992 tarihinde Gaziantep’te dünyaya gelmiş.

Çocukluğu Yalova’da geçmekle birlikte aslen Gazianteplidir. Aynı zamanda fotoğrafçılıkla uğraşmaktadır ve 15 senedir bu mesleğe gönül veren bir isim olarak çalışmaktadır. Yalova depremiyle başlayan tutkusuna babasının ayağının yakınına düşen bir fotoğraf makinesi vesile olmuştur. Şan ve birçok enstrüman için de eğitim alan Deveci şarkıcılık da yapıyor. Son parçası olarak yayınladığı Gurur isimli singleında yönetmen koltuğuna da oturdu.

Genç damat adayı milyonların önüne çıktıktan sonra sosyal medyada da çok araştırılmaya başlandı ve hesapları merak konusu oldu. Bunlardan biri de Instagram profili oldu. Şu anda binlerce takipçisi var ve her geçen gün daha da artıyor. Kendisini @emredeveciofficial adresinden takip edebilirsiniz.

Emre Deveci Instagram’da olduğu gibi Tiktok’ta da çok ünlü bir isim. Burada da yine binlerce kişi yayınladığı videoları, şarkıları ve gündelik paylaşımlarını takip ediyor. Her videosu binlerce etkileşim elde ediyor. @emredeveci27 hesabından takip edebilirsiniz.

You cannot copy content of this page