Kasaba Doktoru Nazlı kimdir? Gerçek adı ne? Kasaba Doktoru Neslihan kimdir?

05.11.2022
Kasaba Doktoru Nazlı kimdir? Gerçek adı ne? Kasaba Doktoru Neslihan kimdir?

Kasaba Doktoru Nazlı kimdir? Gerçek adı ne? Kasaba Doktoru Neslihan kimdir?

Kasaba Doktoru Neslihan kimdir, Kasaba Doktoru dizisinde Neslihan isimli karakteri canlandıran oyuncu kim, ismi nedir?

TRT 1’de yayınlanan “Kasaba Doktoru”nun kendi hikayesi kadar oyuncu kadrosu da dikkatleri üzerine çekiyor.

Dizideki karakterlerden biri de “Neshian Gümüşok” karakteridir.

Kasaba Doktoru, ARC Film imzalı, ilk bölümü 8 Nisan 2022 tarihinde yayımlanan medikal, dram ve romantik türdeki Türk yapımı televizyon dizisidir.

Başrollerini Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş ve Hazal Subaşı paylaşmaktadır.

Dizi, bir Güney Kore yapımı olan Dr. Romantic dizisinden uyarlanmıştır.

Neslihan, dizide Erol Başkanın kızıdır.

Nazlı karakterine hayat veren oyuncu daha önce Gönül dağı dizisinde yer alan Asya karakteridir.

Kasaba Doktoru Nazlı Gerçek Adı Nedir? Kasaba Doktoru Nazlı Kimdir? Buse Orcan kimdir, kaç yaşında?

19 yaşındaki Buse Orcan 19 Başakşehir Üniversitesi Lojistik Yönetimi Bölümü 1. Sınıf öğrencisidir. Güzel oyuncu Best Model Of Turkey 2018 Türkiye 2. olurken 2019 yılında da derece almıştır. Buse Orcan 1,77 boyundadır.

Daha fazla detay için aşağıdaki içeriğe göz atınız.

DİDEM İNSELEL KİMDİR?

Neslihan karakterini canlandıran Didem İnselel 13 Temmuz 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.

Kanal D’de yayınlanan Kavak Yelleri (2007) dizisinde “Gönül Kara” adlı karakteri canlandırmıştır. Dizide, insanlara yardım etmesi ama yanlış anlaşılması sonucunda sürekli okulunu değiştiren bir öğretmeni canlandırmaktadır. İzmir Urla’da öğretmenlik yapmaya başladığı okulda, öğrencisi Efe (Dağhan Külegeç) ve Efe’nin abisi Metin (Ferit Aktuğ) Gönül’e âşık olur.

1999 yılında Melodi programında sunuculuk yaptı. Camdan Papuçlar (atv), 29-30 (Show TV), Sahte Prenses (Show TV) dizilerinde, reklam filmlerinde ve kısa filmde oynamıştır.

Ayrıca Kanal D’de Fatih Portakal ile birlikte Ne Yapmalı? adlı programı sunmuştur. Bundan sonra tiyatro hayatına devam edeceğini bildirdi. TRT 1’de yayınlanan Beni Böyle Sev adlı dizide “İnci” karakterini canlandırdı.

Güneşi Beklerken adlı dizide de kendini ekranlarda gösterdi ve O Hayat Benim adlı dizide rol almıştır.

Kasaba Doktoru oyuncuları kimler, nerede çekiliyor?

Kasaba Doktoru oyuncuları ve konusuyla diziseverlerin gündeminde. Dizi, babasını kaybettikten sonra doktor olmaya karar veren yetenekli ve gelecek vaat eden Ömer ile kendini hayat kurtarmaya adamış efsane cerrah Hakan’ın şehre uzak bir belde hastanesinde yollarının kesişmesiyle yaşananları konu ediniyor.

Yolları şehre uzak Uluçınar Hastanesi’nde kesişen üç idealist doktorun öyküsünü anlatacak olan dizinin başrol oyuncularından Deniz Can Aktaş, dizide genç Doktor Ömer karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.

Kasaba Doktoru dizisi oyuncuları arasında Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş, Hazal Subaşı, Sinan Albayrak, Barış Yıldız, Özgün Karaman, Sinan Demirer, Tarık Uğur Özenbaş, Barış Yalçın, Özgür Cem Tuğluk, Alptekin Ertürk, Sultan Ulutaş, Fatih Yücebağ ve Vildan Atasever yer alıyor. Olay örgüsünün Uluçınar Hastanesi’nde geçtiği dizinin çekimleri İstanbul’da yapılıyor. Çekimler Galata ve Beşiktaş ilçelerinde gerçekleştiriyor.

You cannot copy content of this page