Kasaba Doktoru Nazlı Gerçek Adı Nedir? Kasaba Doktoru Nazlı Kimdir? Nerelidir? İnstagram adresi? Buse Orcan kimdir? kaç yaşında?

05.11.2022
Kasaba Doktoru Nazlı Gerçek Adı Nedir? Kasaba Doktoru Nazlı Kimdir? Nerelidir? İnstagram adresi? Buse Orcan kimdir? kaç yaşında?

Kasaba Doktoru Nazlı Gerçek Adı Nedir? Kasaba Doktoru Nazlı Kimdir? Buse Orcan kimdir? kaç yaşında?

Nazlı karakterine hayat veren oyuncu daha önce Gönül dağı dizisinde yer alan Asya karakteridir.

19 yaşındaki Buse Orcan 19 Başakşehir Üniversitesi Lojistik Yönetimi Bölümü 1. Sınıf öğrencisidir. Güzel oyuncu Best Model Of Turkey 2018 Türkiye 2. olurken 2019 yılında da derece almıştır. Buse Orcan 1,77 boyundadır.

İzmir doğumlu Buse Orcan, 2002 yılında dünyaya geldi.

Lise’yi İstanbul Özel Notre Dame de Sion Fransız Lisesi’nde okuyan oyuncu, lisans eğitimini Başakşehir Üniversitesi’nde Lojistik Yönetimi Bölümü’nde tamamladı.

2018 yılında Best Model of Turkey yarışmasınsa ikinci seçilen Orcan, çeşitli reklam filmlerinde de rol aldı.

Kasaba Doktoru Nazlı Gerçek Adı Nedir? Kasaba Doktoru Nazlı Kimdir? İnstagram adresi? Buse Orcan kimdir, kaç yaşında?

@buseorcann kullanıcı adı ile instagramda bulunur.

5 Kasım 2022 itibariyle 37.6 bin takipçisi vardır.

DİĞER BAZI OYUNCULAR:

Hazal Subaşı 2 Mayıs 1996 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir.

İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Halkla İlişliler ve Reklamcılık bölümünde eğitim görmekte olan Hazal Subaşı, 2015 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında üçüncü seçildikten sonra oyuncu olmaya karar vererek bu yönde eğitimler almıştır.

19 Eylül 2016 Tarihinde TRT 1’de ekranlarında yayınlanan; başrolü Erkan Meriç ile paylaştığı Adını Sen Koy dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış ve başrol oynamıştır.

15 Ocak 2019 tarihinde TRT 1’de yayınlanan Halka dizisinde Bahar karakterine hayat vermiştir.

Hazal Subaşı 1.66 metre boyunda, 53 kilo ve Boğa burcudur.

Deniz Can Aktaş, 28 Temmuz 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kökeni Kastamonu’nun İnebolu ilçesine dayanmaktadır.

Yüksek öğretim eğitimini Piri Reis Üniversitesi Gemi Makineleri ve İşletme Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır.

Oyunculuğa duymuş olduğu ilgi nedeniyle, kariyerine bu yönde devam etmek isteyen Aktaş, kameralar karşısına ilk kez 2015 yılında ‘Tatlı Küçük Yalancılar’ adlı televizyon dizisi ile geçmiş, Hayat Bazen Tatlıdır, Nerdesin Birader, Avlu gibi yapımlarda da yer almıştır.

Başarılı oyuncu şimdilerde, Star Tv ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Menajerimi Ara’ adlı dizide Barış karakterine hayat vermektedir.

Aslan burcu özelliklerine sahip olan Deniz Can Aktaş, 1.78 metre uzunlukta ve 75 kilogram ağırlıktadır.

Vildan Atasever, 26 Temmuz 1981 tarihinde Bursa’da doğmuştur. Kökeni Erzurum’a dayanmaktadır.

Bir dönem dj’lik yapmış ve sonrasında oyunculukla ilgilenmeye başlamıştır.

Amatör olarak tiyatro oyunculuğuna ilk adımını atmış, kameralar karşısına ilk kez 2004 yılında ‘Kurtlar Vadisi’ adlı televizyon dizisi ile geçmiştir.

İlk beyaz perde deneyimini ‘İki Genç Kız’ filmi ile yaşayan Vildan Atasever, buradaki performansıyla büyük bir beğeni toplamış ve 42. Altın Portakal Film Festivali’nde ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülüne layık görülmüştür.

2001 yılında gazeteci Taylan Kılıç ile dünya evine giren oyuncunun bu beraberliği 2007 yılında sona ermiştir.

2010 yılında İsmail Hacıoğlu ile ikinci kez nikah masasına oturan Vildan Atasever’in bu evliliği ise 2015 yılında son bulmuştur.

Bıçak Sırtı, Yaz’ın Öyküsü, Kadın İsterse, Tek Yürek, Muhteşem Yüzyıl: Kösem gibi pek çok yapımda da yer alan güzel oyuncu, şimdilerde ise Blu Tv isimli dijital platformda yayınlanmakta olan ‘Bonkis’ adlı dizi ile izleyici karşısına çıkmaktadır.

Aslan burcu özelliklerine sahip olan Vildan Atasever, 1.62 metre uzunlukta ve 49 kilogram ağırlıktadır.

You cannot copy content of this page