Sıla Türkoğlu Emanet geri gelecek mi? Sıla Türkoğlu Emanet dizisine geri dönecek mı?

04.11.2022

Sıla Türkoğlu Emanet geri gelecek mi? Sıla Türkoğlu Emanet dizisine geri dönecek mı?

Emanet dizisinde Halil İbrahim Ceyhan’ın partnerinin üçüncü sezondan itibaren Nana Stambolishvili’nin olacağı belirtildi. Gürcü asılı Nana Stambolishvili aynı zamanda bir model. Genç oyuncu hakkında ayrıntılı bilgi bulunmazken, görünüşe göre Emanet Nana Stambolishvili’nin ilk dizisi olacak.

Sıla Türkoğlu, başrolünde yer aldığı Emanet dizisinden ayrıldıktan sonra Halil İbrahim Ceyhan ile ilişkisini sonlandırmıştır.

Ünlü ismin dizinin 3. sezonunda yer almayacağı açıklandı ve oyuncu ile yapımcının problemler yaşadığı öne sürüldü. Sıla Türkoğlu’nun kararında net olduğu ve kendi yolunda ilerleyeceği tahmin ediliyor. 2. sezonu tamamlayan Emanet dizisi bu sıralarda 3. sezon için çalışmalar yapmaya başladı ve konu hakkında detaylar merak konusu oldu. Seyirci kitlesi Emanet dizisinin 3. sezonunda yeni döneminde hikayenin nasıl devam edeceğini ve neler yaşanacağını merak ediyor ve konu hakkında çeşitli araştırmalar gerçekleştiriyor. Sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlar da dikkat çekiyor ve diziye yeni bir oyuncunun dahil olup olmayacağı araştırılıyor.

Projenin 3. sezonda Seher karakterinin yeni bir oyuncu üzerinden devam ettirileceği tahmin edilmiyor fakat oyuncu kadrosunda yaşanacak olan gelişmeler ise merak ediliyor.

You cannot copy content of this page