Dinçer Azaphan kaç yaşında? Dinçer Azaphan kimdir, nerelidir? Dinçer Azaphan serveti? Tuncay Azaphan kimdir nerelidir?

04.11.2022

Dinçer Azaphan kaç yaşında? Dinçer Azaphan kimdir, nerelidir? Dinçer Azaphan serveti? Tuncay Azaphan kimdir nerelidir?

Tunç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dinçer Azaphan.

Dinçer Azaphan ünlü adamı. Tunç Holding yönetim kurulu başkanı. İstanbul’da toplam 3 akaryakıt İstasyonuyla faaliyet gösteren Tunç Petrol’ün sahibidir. Dinçer Azaphan 2008 yılında cirosunun 80-90 milyon lira civarında olduğunu belirtmiştir.

Galatasaray, 2021 yılında Dinçer Azaphan’ın sahibi olduğu Tunç Holding A.Ş. ile sponsorluk anlaşması imzalanacağını duyurmuştu. Galatasaray Futbol A Takımı ve Galatasaray Kadın Voleybol Takımının sponsorluğunu içeren iş birliği anlaşmasının imza töreni, Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Köksal Ünlü ve Tunç Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dinçer Azaphan’ın katılımıyla 17 Ağustos 2021 Salı günü Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda yapılmıştı. Ünlü ve başarılı genç iş adamının ismi kulislerde konuşulmaya başlandı. Dinçer Azaphan 2018 yılının son ayında adı Galatasaray yönetiminde olan isimler arasındadır.

Dinçer Azaphan, Tunç Holding yönetim kurulu başkanı olan aynı zamanda babasından kalan Tunç Petrol’ün sahibidir. Ünlü petrolcü Tuncay Azaphanın oğlu olan Dinçer Azaphan, İstanbul Güngören’in Merter semtinde babasının adına bir okulu vardır. Okulun adı Tuncay Azaphan Lisesi olarak geçmektedir. Galatasaray Genel Kurul Üyesi olan Dinçer Azaphan’ın İstanbul’da 3 adet akaryakıt istasyonu bulunuyor.

Dinçel Azaphan daha önce Duygu Helvacıoğlu’yla evliydi. Yine iş, sanat ve spor dünyasından ünlü isimleri düğünde bulunuyorlardı. O yıllarda nikahta memurluğu siyasetçi Mustafa Sarıgül yapmış ve çift evlilik cüzdanlarını futbolcu Arda Turan’ın elinden almışlardı. DAha sonra evliliklerini bitirme kararı aldılar.

Dinçer Azaphan Aralık 2018 tarihinde Beyaz Tv program müdürü Müge Dilek ile evlendi.

Dinçer Azaphan Merak Edilen Serveti ve Mal Varlığı Dinçer Azaphannın 2008 – 2009 yılındaki yıllık ciro miktarı 90 milyon TL olarak belirtilmiştir. Geçtiğimiz aylarda bir konuşmada günlük 90 – 100 bin litre petrol satışlarının olduğunu ve petrol ofislerine günlük 1000 araç giriş çıkışı olduğu belirtilmiştir. Dinçer Azaphan Aslen Nereli ? İş Adamı hakkında merak edilen soruların başında gelen sorularda sırada Aslen Nereli ? olduğu bulunmaktadır. Galatasaraylı iş adamı ve Tunç Petrolün sahibi olan Azaphan Aslen Bayburtlu’dur. Dinçer Azaphan Evlimi ? İş hayatında oldukça başarılı olan Azaphan evlimi soruları ile oldukça fazla Google arama motorunda aratılmış bizde sizler için cevapladık. Evet evli Duygu Helvacıoğlu ile bir evlilik geçirmiş anca 6 ay sürmüş ve ayrılmışlardır. Beyaz TV Haber müdürü olan Müge Dilek ile 2018 yılında dünya evine girmiştir. Müge Dilek Azaphan Kimdir ? Müge Dilek Azaphan Beyaz TV de Haber müdürlüğü yapmakta. Bunun yanı sıra Azaphan ile 16 Aralık 2018 yılında evlenmişler ve evlilikleri hali hazırda devam etmektedir. Dinçer Azaphan Hırsızlık ? Bir süre önce evine sürekli giren hırsızların sebebiyle gündeme oturmuş uzun bir süre orada kalmıştır. Azaphan İstanbul Yeşil Köyde ikamet ettiği süre zarfında. Sürekli hırsızlık vakaları ile karşılaşıyor ve bu durumdan. Artık yaka silkmesine sebep oluyor bu durumun üst üste gelmesi sebebiyle. Bir çok haber kanalları ve sayfaları gündeme getirmiş ve uzun bir süre gündemde kalmasına sebep olmuştur. Dinçer Azaphan Zayıflama ? Bir süre önce zayıflama modası adında bir durum ortaya atılmış. Bir çok ünlü isim bu zayıflama modasına ayak uydurmuştur. O zamanlarda bu durumda Dinçer Azaphan da bir mide ameliyatı geçirerek tam olarak 35 kg kilo kaybetmiş. Bu modaya ayak uydurması sonucunda bir süre gündeme tekrar gelmiş ve çok konuşulmuştur. Seren Serengil Dinçer Azaphan Çıkışı ? Seren Serengil bundan 2 yıl öncesinde “siz pompacıyı ve benzinciyi petrolcü zannediyorsunuz ” olarak Dinçer Azaphan üzerine bir çıkışı olmuş ve o dönemde uzun bir süre konuşulmuştu.

You cannot copy content of this page