Cehennem Necati kimdir? Necati Arabacı kimdir, aslen nereli? Necati Arabacı karısı, eşi, oğlu, kardeşi kimdir?

04.11.2022

Cehennem Necati kimdir? Necati Arabacı kimdir, aslen nereli? Necati Arabacı karısı, eşi, oğlu, kardeşi kimdir? Necati Arabacı biyografi

14 Şubat 1972’de Köln’de dünyaya geldi. Necati Arabacı 2021 yılı itibarıyla 49 yaşındadır.

adı; Necati “Neco” Arabacı

doğum; 14 Şubat 1972, Köln

mesleği; Türk işadamı, cezai ve yüksek rütbeli üyesi Hells Angels eskiden etkindi. Köln, Almanya ve artık Türkiye’de yaşıyor. 2002 yılında pezevenklik, insan kaçakçılığı, saldırı, gasp, silah ihlalleri ve haraç almaktan Almanya’da tutuklandı. 2004 yılındaki duruşması sırasında itirafta bulundu ve dokuz yıl hapis cezasına çarptırıldı. 2007 yılında serbest bırakıldı ve Türkiye’ye sınır dışı edildi.

Necati Arabacı’nın mesleği sebze-meyve tüccarlığı olarak biliniyor. Cehennem Necati’nin tam adı ise Necati Coşkun Arabacı.

Motor kullanmaya başlaması sonrası 1990 yılında ‘Hells Angel’s’ (Cehennem Melekleri) kulübüne üye oldu. ‘Kapıcılar’ adı altında kendine bağlı Türk motorcular sayesinde kulüp içindeki gücünü artırdı.

1999 yılından sonra Köln, Leverkusen ve Malorca’daki gece kulüplerinden mafya lideri Strohmanner adına haraç almaya başladı. 2002’de haraç, suç örgütü kurma, gasp, fuhşa zorlama, insan ticareti gibi suçlardan 9 yıl hapse çarptırıldı.

Cezasını çektikten sonra Almanya’dan sınır dışı edilen ve İzmir’e yerleşen Necati Arabacı’nın sahte Bulgar pasaportu ile 2013 yılı ve sonrasında pek çok kez Almanya’ya giriş çıkış yaptığı tespit edildi. Cehennem Necati hakkında 2015 yılından bu yana AB genelinde tutuklama kararı bulunuyor.

Adı sık sık yasa dışı olaylarla gündeme gelen motosiklet kulübü Hells Angel’s’ın lideri Frank Hanebuth’un İspanya’da tutuklanmasının ardından kulübün başına Necati Arabacı getirildi. Almanya’dan sınır dışı edilmeden önce Köln’de yaşayan Cehennem Necati, yeraltı dünyasında ‘baba’ olarak anılıyordu.

You cannot copy content of this page