Bumble Date nedir? Bumble Date ücretli mi? Bumble Date nasıl kullanılır?

04.11.2022

Bumble Date nedir? Bumble Date ücretli mi? Bumble Date nasıl kullanılır?

En basit tabiri ile Bumble, ödeme yapan üye olma seçeneğine sahip ücretsiz bir flört platformudur.

Bu uygulamayı Google Play ve App Store gibi platformlardan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Akıllı telefonlar ve tabletler gibi çeşitli Android cihazlar ile uyumludur.

Premium sürüm Bumble Boost, sizi zaten beğenen kişilerin listesi, süresi dolmuş maçları yeniden gözden geçirme ve tercih ettikleri profillere yaklaşmak için 24 saatten fazla süre gibi gelişmiş özellikler istiyorsanız da mevcuttur. Profil seçenekleri: Platform, burada oynamak istediğiniz rolü seçmenize yardımcı olur.

Normalde birbirinden en fazla 80 kilometre uzaklıkta olan kullanıcıların birbirini bulmasını sağlayan Bumble‘ın ayarlarında tercih eden kullanıcılar ülkelerindeki tüm Bumble kullanıcılarına ulaşmayı seçebilecek.

Bumble ücretli abonelik maliyetleri: 1 Hafta — 0,99 $ 1 Ay — 24,99 $

24 saat dolunca beyler bir 24 saat kadar daha uzatabiliyor bu süreyi. Süre dolduğunda kadın mesaj atmadıysa eşleşme otomatik olarak yok oluyor. kadın-kadın veya erkekerkek eşleşme olursa iki taraf da ilk mesajı atabiliyor, bu kural sadece kadın-erkek olan eşleşmeler için geçerlidir.

Bumble ile bayanlar konuşmayı başlatır. Tinder’ın arayüzü gibi, kullanıcılar da eşleşme önerileri alacak. Sağa kaydırmak, kullanıcının maçı beğendiğini, sola kaydırmak ise ilgisini çekmediğini gösterir. Her iki taraf da birbirinin profilini kaydırırsa eşleşme yapılır.

You cannot copy content of this page