Emre Olur Kimdir, Nerelidir? Emre Olur Hayatı ve Biyografisi

31.10.2022

Emre Olur Kimdir, Nerelidir? Emre Olur Hayatı ve Biyografisi

Sedat Peker Basın Danışmanı olarak tanınan Emre Olur, sosyal medya yöneticisi olarak biliniyor ve aynı zamanda Beşiktaş Kongre üyeleri arasında yer alıyor.

Beyaz TV’de öncesinde ise Flaş TV’de bazı programlara yorumcu olarak katılmıştı.

Emre Olur adı ilk olarak sanatçı Gökhan Özoğuz’un, sosyal medya platformu Twitter’ daki hesabından yaptığı açıklamada 15 Temmuz gününün katliam günü olduğunu ve kutlanmaması gerektiğini savunmasında sonra aldığı tepkiler sırasında gündeme gelmişti.

dönem bilgi güvenliği ve sosyal medya uzmanı olduğu belirtilen Emre Olur Twitter hesabından Gökhan Özoğuz’a sert tepki göstermişti.

Emre Olur’un Twitter profilinde Bilgi güvenliği ve sosyal medya uzmanı yazıyor.

Beyaz Tv’de canlı yayınlara da katılan Emre Olur, Sedat Peker’e olan yakınlığıyla da biliniyor. Peker’in birçok etkinliğine katılıyor, onunla birlikte görüntü veriyordu.

Son olarak Sedat Peker’in yurt dışına kaçmasıyla birlikte bir kez daha gündeme geldi. Peker’de medya dünyasından bazılarının eleştiriler yöneltmesi üzerine bazen cevapların Emre Olur’dan geldiği görülmeye başlandı.

Sosyal medya yöneticiliği yapan Emre olur, Beşiktaş Kongre üyeleri arasında yer alıyor.

Bir çok programa yorumcu olarka katılan Emre Olur, Twitter’da Gökhan Özoğuz ile tartışmasıyla gündeme gelmişti. Bilgi Güvenliği ve sosyal medya uzmanı olan Emre Olur, Sedat Peker’in yurt dışına gitmesiyle beraber yanında gittiği düşünülmekte. Hali hazırda, Sedat Peker’in yanında olduğu düşünülmekte.

Sedat Peker’in basın danışmanı olarak da bilinen Emre Olur’un 8 yıl 3 ay hapsi istendi.

Olur, geçen ay Arnavutluk’ta gözaltına alınmış ve İnterpol ekiplerince İstanbul’a getirilmişti.

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nca hazırlanan iddianamede sanığın, Türkiye’den ayrılışı ve firari olduğu süreçlerde Sedat Peker’in yanında olduğu belirtildi.

Peker aleyhine yazı yazan gazetecileri hedef aldığı da ifade edildi.

Savcılık Emre Olur’un bir kişinin yaralanmasını organize ettiğini de öne sürdü. 8 yıl 3 aya kadar hapis cezası talep edildi.

You cannot copy content of this page