Oylum Talu kimdir? Oylum Talu kaç yaşında? Oylum Talu neden yok 2022

15.10.2022
Oylum Talu kimdir? Oylum Talu kaç yaşında? Oylum Talu neden yok 2022

Oylum Talu Kimdir? Sunucu Oylum Talu Nereli, Kaç Yaşında? Oylum Talu Evli mi, Çocuğu Var mı? Oylum Talu neden yok eylül 2022, Oylum Talu Habertürk’ten ayrıldımı 2022

İzmir’de doğan Oylum Talu, 9 Ağustos 1976 tarihinde dünyaya gelmiştir. Oylum Talu’nun babası İzmir Rafinerisi’nin işletme müdürü ve kimya mühendisi, annesi ise coğrafya öğretmenidir. Türkiye’nin ilk kadın gazetecilerinden biri olan Aysel Okan ise Oylum Talu’nun teyzesidir. Talu arkeolog olan bir teyzeye daha sahiptir ve amcası Turhan Talu’da Philip MorrisSA ‘nın genel müdürüdür.

45 yaşındaki sunucu Oylum Talu, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema Televizyon Bölümü mezunlarından biridir.

TV 8 ekranlarında yayınlanan Erken Baskı ve Bloomberg HT’de yayınlanan İkonoskop programını Faruk Bayhan’la birlikte sunmuştur.

Tv8’de ekranlarına gelen Oylum Talu ile Anlatacaklarım Var adlı programın sunucusudur.

Habertürk ekranlarında yayınlanan Burası Hafta sonu adlı programı 2016 yılı itibariyle yeniden sunmaya başlamıştır.

Güzel sunucu Oylum Talu, 2005 yılında iş insanı Mert Çelent ile nikah masasına oturmuştur. Talu ‘Hatam’ dediği evliliği 2007 yılında noktalamıştır.

İkinci evliliğini Methi Bengisu ile 20 Nisan 2013 tarihinde yapmıştır. Magazin dünyasında da yer alan çift 2020 yılında boşandı.

Methi Bengisu ve Oylum Talu’nun 2016 yılında Efe ve Defne adını verdikleri ikizleri oldu.

You cannot copy content of this page