Gülcan Gürbüz Kimdir? Nereli? Gülcan Gürbüz Kaç Yaşında?

07.10.2022
Gülcan Gürbüz Kimdir? Nereli? Gülcan Gürbüz Kaç Yaşında?

Gülcan Gürbüz Kimdir? Nereli? Gülcan Gürbüz Kaç Yaşında?

Gülcan Gürbüz 1994 yılında Ankara Mamak’ta dünyaya gelmiştir.

Gülcan Gürbüz 28 yaşındadır.

Çocukluğunu yaşadığı şehrin Kocaeli Gölcük olduğunu söylemiştir.

17 Ağustos depremini yaşadıktan sonra 6’lı yaşlarında Ankara’ya göç ettiklerini söylemiştir. Çok okumak istemesine rağmen ilkokul 4’üncü sınıfa kadar okuyabildiğini söylemiştir.

Yediği dayakların etkisini iki yıl boyunca atamadığını ilkokul 4’te öğretmen soru sorduğu zaman bildiğini ama şiddetli dayağın etkisiyle korktuğundan konuşamadığını ve sorunun yanıtını veremediğini söylemiştir. 11 yaşında okula başladığını, okula başlayan en yaşlı çocuk olduğunu söylemiştir. Babasının hiçbir zaman okumasını istemediğini söylemiştir. Aylar önce bir sokak röportajında memleket, geçim sıkıntısı konuşulurken, gelip babasının cinsel istismarına maruz kaldığını ve kendisiyle beraber ablalarına da istismar ettiğini anlatmasıyla gündem olmuştur.

Gülcan Gürbüz Katarsis programına katılarak aile için istismar konusunda yaşadıklarını tüm detaylarıyla anlatmıştır. Toplamda 6 kız kardeş olduklarını söylemiş, 6 kardeşin de öz babasının istismarına maruz kaldığını söylemiştir.

Evlenip boşandıktan sonra istemediği bir hayatın içine babası yüzünden düştüğünü söylemiştir. Evliliğinden iki oğlu olduğunu söylemiştir. Toplamda 9 kardeş olduklarını 6 kız 3 erkek kardeşi olduğunu söylemiştir.

Gülcan Gürbüz Annesinden olan 5 kız olduklarını bir de ablasının kız arkadaşı olan kimsesiz olan ve yurtlarda büyüyen bir kız olduğunu onun evlerine sığındığında babasının onu da istismar ettiğini söylemiştir. O kızı babasının hamile bıraktığını ve bir çocuğu öyle dünyaya getirdiğini söylemiştir.

You cannot copy content of this page