Ayhan Karaduman kimdir? Nereli, Kaç yaşında? Ayhan Karaduman Kadıköy, Ayhan Karaduman Emniyet Müdürü kimdir nerelidir?

07.10.2022

Ayhan Karaduman kimdir? Nereli, Kaç yaşında? Ayhan Karaduman Kadıköy, Ayhan Karaduman Emniyet Müdürü kimdir nerelidir?

Web sitemizde Ayhan Karaduman kimdir? Nereli, Kaç yaşında? Ayhan Karaduman Kadıköy gibi sorgular araştırılmaktadır. Bizlerde sizin için araştırdık?

Ayhan Karaduman Emniyet Müdürü kimdir nerelidir?

Sorusunu araştırdığımızda;

Sevilen, ilgi gösterilen bir Emniyet personeli olduğu bilgisi ile karşılaştık ilk görüntülerde. Kendisi başarılı bir Emniyet müdürü olarak anılmakta ve görev yaptığı yerlerde hayli sevildiği bilinmektedir.

Ayhan Karaduman: Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye, Üsküdar’dan sorumlu müdür olduğu bilgisi dışında internet ortamında bilgi olmadığı görülmüştür.

2021 tarihli ismininin yer aldığı haberler şu şekildedir;

Bu kapsamda, 13 şube ve ilçe emniyet müdürü, il emniyet müdür yardımcısı olarak görevlendirilirken, 19 şube müdürlüğü ile 18 ilçe emniyet müdürlüğünde ise değişiklik yapıldı.

Kadıköy İlçe Emniyet Müdürü Ayhan Karaduman’ın da aralarında bulunduğu 13 ikinci sınıf emniyet müdürü, il emniyet müdür yardımcılığına atandı.

14.01.2020 tarihli bir haberde şu şekilde yer alır.

Kaymakam Dr. Mustafa ÖZARSLAN, Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Emniyet Müdürü Ayhan KARADUMAN’ı makamına kabul ettiler. Kaymakam ÖZARSLAN, Kadıköy İlçe Emniyet Müdürü Ayhan KARADUMAN’a  yeni görevinde başarılar diledi.

Kadıköy eski ilçe Emniyet Müdürü olduğu anlaşılan paylaşımlar mevcuttur.

31 Ekim 2019 tarihli Youtube videosu açıklaması aşağıdaki gibidir;

Sultanbeyli İlçe Emniyet Müdürü görevinden İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine atanan Ayhan Karaduman için veda gecesi düzenlendi.

Sultanbeyli Kaymakamlığı ve Sultanbeyli Belediyesi işbirliği ile Aydos Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen programa çok sayıda davetli katıldı.

Programda konuşan Ayhan Karaduman, yaklaşık 3 buçuk yıldır Sultanbeyli’de görev yaptığını belirterek, “Yoğun ve zorlu günlerden geçtik. Çok güzel işlere imza attığımızı düşünüyorum. Göreve yeni başladığımda darbe girişimi olmuştu. Teşkilatımızı kalkındırmak için çalıştık. İstanbul genelinde 39 ilçe arasında Sultanbeyli, suç sıralamasında 32. sırada. Çok suç işlenen yer değil, hatta az suç işlenen yerlerden biri. Sadece asayiş hizmetleriyle olmuyor bu, halkımızın geldiği noktayla da alakalı bir durum.” dedi. Karaduman, “Çok uzak yere gitmedik. İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görevlendirildik.” diyerek, kaymakamlık ve belediyeye teşekkür etti.

Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin de, İlçe Emniyet Müdürümüz Ayhan Karaduman ile Tarım İlçe Müdürümüz Murat Güral’ın onuruna düzenlenen geceye katılanlara teşekkür ederek, “Arkadaşlarımıza yeni görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

Sultanbeyli Kaymakamı Metin Kubilay da, “Yaklaşık 3 yıldır ilçe emniyet müdürlüğü görevini yapan Ayhan Karaduman Bey, Kadıköy’den sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak atandı. Yaptıkları hizmetten dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi. Her şeyin başının birlik ve beraberlik olduğunu vurgulayan Kubilay, “Birlik ve beraberliğin olduğu yerde huzur ve barış ortamı gelir. Bu yüzden birlik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyorum.” sözlerini kaydetti.

Programa; Sultanbeyli Kaymakamı Metin Kubilay, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Çağlar, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Sami Kuşçu, İlçe Müftüsü Hasan Erdoğan, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tombaş, MHP İlçe Başkanı Abdullah Çınar, CHP İlçe Başkanı Murat Kantekin, İYİ Parti İlçe Başkanı Özkan Öztürk, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Adem Yılmaz,Büyük Birlik Partisi İlçe Başkanı Abdurrahman Açıkgöz, Anavatan Partisi Sultanbeyli İlçe Başkanı Temel Yörük, Sultanbeyli Halk Eğitim Müdürü Celal Gündoğdu, Sultanbeyli Mal Müdürü Fikri Ay, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Fadime Aydın, Belediye Başkan Yardımcıları Faruk Lafçı ve Erkan Dinç, Pazarcılar Odası Başkanı Muhtullah Koça, Sultanbeyli Şoförler Odası Başkanı Sefa Polat, Muhtarlar Dernek Başkanı Orhan Bahadır, Sultanbeyli Belediyespor Kulübü yöneticileri, belediye meclis üyeleri ve STK temsilcileri katıldı.

İl Emniyet Müdürlüğüne atanan Ayhan Karaduman’ın yerine Necmettin Yüksek İlçe Emniyet Müdürü olarak atanmıştı.

İlçe emniyet müdürü hangi rütbe?​

3. Sınıf Emniyet Müdürleri Şube Müdürü veya İlçe Emniyet Müdürü olarak çalışırlar. ​4. Sınıf Emniyet Müdürleri Şube veya İlçenin Müdür Yardımcısı konumunda çalışırlar. ​Emniyet Amirleri İlçe Emniyet Müdürlükleri ve Şube Müdürlüklerinde Bürolar Amiridirler.

Sorumluluk bölgesinde önleyici hizmet yapar, meydana gelen olaylarda gerekli tahkikat evrakları düzenler, adli, idari tebligat ve zorla getirme işlemlerini takip işlemlerini takip eder. Sorumluluk bölgesindeki muhtelif sosyal etkinlikleri önleyici ve korucu tedbirlerini alır.

You cannot copy content of this page