Masterchef Burak Revanbahş kimdir? MasterChef Burak Revanbahş nereli? Burak Revanbahş babası kimdir?

06.10.2022
Masterchef Burak Revanbahş kimdir? MasterChef Burak Revanbahş nereli? Burak Revanbahş babası kimdir?

Masterchef Burak Revanbahş kimdir? MasterChef Burak Revanbahş nereli? Burak Revanbahş babası kimdir?

Yarışmaya İstanbul’dan katılan Burak Revanbahş, 2013 yılında Etiler Otelcilik Turizm Meslek Lisesi’nden mezun oldu. 2018 yılında da Yeditepe Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümünü bitirdi. 2011 yılından bu yana stajlarıyla birlikte sektörde çalışan Revanbahş, yarışmaya kazanmaya geldğini belirtiyor.

Masterchef Burak Revanbahş Kimdir? Masterchef Burak Hakkında Merak Edilenler

Masterchef Burak Revanbahş hakkında merak edilen pek çok farklı konu vardır. Masterchef Burak Revanbahş kaç yaşında, aslen nereli, sevgilisi var mı? Masterchef Burak Revanbahş Instagram adresi nedir, mesleği nedir? İşte detaylar…

Masterchef Burak Revanbahş hakkında en çok merak edilen konular; kaç yaşında olduğu, aslen nereli olduğu, mesleğinin ne olduğu, Instagram adresinin ne olduğu, evli olup olmadığı ve sevgilisinin var olup olmadığıdır.

Masterchef Burak Revanbahş Kaç Yaşında?

Masterchef Burak Revanbahş hakkında sıkça araştırılan konulardan biri kaç yaşında olduğudur. Masterchef Burak Revanbahş günümüz itibariyle 26 yaşındadır.

Masterchef Burak Revanbahş Aslen Nereli?

Masterchef Burak Revanbahş’ın nereli olduğu konusunda bilgi verecek olursak; doğma büyüme İstanbulludur.

Masterchef Burak Revanbahş Mesleği Ne?

Masterchef Burak Revanbahş Gastronomi mezunu olup, Ritz Carlton başlayıp sırasıyla Büyük Klüp, Mörfi Restaurant, Orfoz Bodrum, Spago ve Marriot Asiada restoranlarında çalışmıştır.

Masterchef Burak Revanbahş Instagram Adresi Nedir?

Masterchef Burak Revanbahş hakkında sıkça araştırılan konulardan bir diğeri sosyal medya hesabıdır. Masterchef Burak Revanbahş’ın Instagram hesabı @burakrevanbahs’tır.

Masterchef Burak Revanbahş Evli Mi?

Masterchef Burak Revanbahş hakkında en çok merak edilen konulara arasında yer alan evli olup olmadığı konusuna değinecek olursak; Masterchef Burak Revanbahş’ın evli olup olmadığına dair bir bilgi yoktur.

Masterchef Burak Revanbahş Sevgilisi Var Mı?

Masterchef Burak Revanbahş’ın sevgilisinin olup olmadığı bilinmemektedir.

You cannot copy content of this page