Ali Osman Hacısüleymanoğlu kimdir? Kaç yaşında? Hacısüleymanoğlu kimdir? Operasyon 2022, instagram

06.10.2022

Ali Osman Hacısüleymanoğlu kimdir? Ali Osman Hacısüleymanoğlu Kaç yaşında? Ali Osman Hacısüleymanoğlu Nereli? Hacısüleymanoğlu kimdir? Ali Osman Hacısüleymanoğlu operasyon 2022, Ali Osman Hacısüleymanoğlu instagram, Ali Osman Hacısüleymanoğlu Son dakika

İstanbul’da kamuoyunda Hacısüleymanoğulları olarak bilinen suç örgütü lideri Ali Osman H. düzenlenen operasyonla gözaltına alınmıştı.

Operasyon, Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirildi.

Firari olarak aranan Ali Osman H.’nin Sarıyer’de bir adreste olduğu belirlenince harekete geçildi.

Kamuoyunda Hacısüleymanoğulları olarak bilinen suç örgütü lideri olduğu belirtilen Ali Osman H.’nin yakalanması için organize polisi, rezidansa baskın düzenledi. Ali Osman H. gözaltına alındı.

Yapılan aramalarda glock marka ruhsatsız bir tabanca, bu tabancaya ait 2 adet şarjör, 25 mermi, bir miktar uyuşturucu madde ve 92 bin lira para ele geçirildi.

Emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye gönderilen Ali Osman H. tutuklandı.

Suç örgütüne yönelik 2 Haziran 2022’de operasyon düzenlenmiş ve 14 şüpheli gözaltına alınmıştı. Çökertilen suç örgütünün , “Kasten Öldürmeye Teşebbüs”, “Kasten Yaralama”, “Yağma”, “Yağma Amaçlı Tehdit” ve “6136 Sayılı Kanuna Muhalefet” gibi bir çok suç olayına karıştığı belirtilmişti.

You cannot copy content of this page