Aldatmak Tolga kimdir? Gerçek adı ne? Caner Şahin kimdir, kaç yaşında, nereli?

02.10.2022
Aldatmak Tolga kimdir? Gerçek adı ne? Caner Şahin kimdir, kaç yaşında, nereli?

Aldatmak Tolga kimdir? Aldatmak Tolga Gerçek adı ne? Caner Şahin kimdir, Caner Şahin kaç yaşında, Caner Şahin nereli?

Atv’nin yeni dizisi Aldatmak konusu ile de ilgi çekiyor. Dizinin hikayesinde Tolga kimdir, yakından bakalım: Oltan Kaşifoğlu’nun oğlu Tolga, yakışıklı, yeni nesil bir iş insanı, güvenlik yazılımlarında uzman, start-up şirketi sahibi. Çok para kazanıyor, iyi harcıyor ve çok iyi bir hayat yaşıyor. Aşk hayatında istikrarlı olmasa da, gerçek aşkla tanıştığında hayatı bambaşka bir yöne gidecektir.

Tolga rolünde izleyeceğimiz Caner Şahin 29 yaşında. Caner Şahin 1992 yılında Eskişehir’de doğdu.

Aldatmak dizisinde Tolga karakterini canlandıran Caner Şahin Eskişehir’de doğdu. İTÜ Makine Mühendisliği’ni bırakan Caner Şahin Eskişehir’li bir oyuncu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuar’nı bitirdi.

Oltan Kaşifoğlu’nun oğlu Tolga, güvenlik yazılımları konusunda uzman, start-up şirketi sahibi, yakışıklı, yeni nesil bir iş insanıdır. Çok para kazanmakta, çok iyi harcamakta ve çok iyi bir hayat yaşamaktadır. Aşk hayatında istikrarlı olmasa da gerçek aşkla karşılaştığında hayatı bambaşka bir yöne gidecektir

Genç oyuncu Caner Şahin ilk defa 2016 yılında Babam ve Ailesi dizisinde Kadir rolüyle karşımıza çıkmıştı. En son TRT 1 ekranlarındaki Dünya Hali dizisinde Sinan olarak karşımıza çıkmıştı.

Caner Şahin @canero.sahin kullanıcı adı ile İnstagram’da bulunur.

You cannot copy content of this page