Ömer Arvas kimdir? Nereli? Evli mi? Eşi kimdir? Ömer Arvas babası kimdir?

22.09.2022
Ömer Arvas kimdir? Nereli? Evli mi? Eşi kimdir? Ömer Arvas babası kimdir?

Ömer Arvas kimdir? Nereli? Evli mi? Eşi kimdir? Ömer Arvas babası kimdir?

Netbilge.com adresinde sıklıkla araştırılan Ömer Arvas kimdir? Nereli? Evli mi? Eşi kimdir? Ömer Arvas babası kimdir? sorularına yanıtları sizler için derledik.

AK Parti’deki görevine sosyal medya yöneticiliğiyle başlayan Ömer Arvas 1988 İstanbul doğumludur. İstanbullu olan Ömer Arvas @omerarvas kullanıcı adı ile Twitterda bulunmaktadır.

AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısıdır Ömer Arvas.

Ömer Arvas, 20 Mart 1988’de İstanbul’da dünyaya geldi. 2010 yılında Kadir Has Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu.

Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Küresel ve Bölgesel Çalışmalar bölümünde yazdığı ‘AK Parti Döneminde Avrupa Birliği İle İlişkiler’ başlıklı projeyle 2017 yılında yüksek lisans derecesi aldı.

Ömer Arvas 2011’de AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanlığında göreve başladı. Ömer Arvas, 2015’te AK Parti’nin resmi yayın organı olan Türkiye Bülteni dergisinin yazı işleri müdürü oldu. Derginin faaliyetleri kapsamında pek çok siyasetçi ile röportajlar gerçekleştirdi. 2016’da AK Parti Sosyal Medya Koordinatörlüğü görevine getirilen Ömer Arvas, hem parti içinde hem çeşitli dernek ve vakıflarda tertip edilen programlarda sosyal medya üzerine eğitimler verdi.

You cannot copy content of this page