Dr Ümit Aktaş kimdir? Kızı kimdir? Dr Ümit Aktaş Eşi kimdir?

21.09.2022
Dr Ümit Aktaş kimdir? Kızı kimdir? Dr Ümit Aktaş Eşi kimdir?

Dr Ümit Aktaş kimdir? Dr Ümit Aktaş Nereli? Dr Ümit Aktaş kaç yaşında? Dr Ümit Aktaş nerede görev yapıyor? Dr Ümit Aktaş muayene ücreti ne? Dr Ümit Aktaş Kızı kimdir? Dr Ümit Aktaş Eşi kimdir?

Dr. Ümit Aktaş, resim öğretmeni Özlem Hanım ile evlidir ve Ece isminde, canlarından çok sevdikleri bir kızları vardır.

Ümit Aktaş, halen Bahçeşehir Üniversitesi Fitoterapi Eğitim Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

Akupunktur ve  Fitoterapi Uzmanı olan 51 yaşındaki Dr. Ümit Aktaş, 1970 yılında Kırıkkale’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra, Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazandı. Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1995 yılında mezun olduktan sonra Mardin’de görev yaptı. 1997 yılında Antalya’da turizm hekimi olarak, Öger Tur Sağlık Koordinatörlüğü görevine başladı. Bir süre sonra akupunktur uzmanlık eğitimi için Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde eğitim aldı. Doktor Ümit Aktaş, Türkiye’nin en iyi akupunktur uygulamacılarından biridir. Bu alanda eğitim seminerleri vermektedir.

Çok gerekmedikçe ilaç kullanmaya karşı olan Ümit Aktaş, Fitoterapi (Bitkilerle tedavi) dalında Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden yüksek lisans aldı. Mesleğinde çok başarılı bir doktor olan Ümit Aktaş, 2006 yılında Türkiye Ozonterapi Derneği eğitimlerini tamamlayarak Ozonterapi tedavi sertifikası aldı. Sürekli olarak kendini geliştiren bir hekim olarak, Foam scleroterapi (Köpük tedavisi) ile ilgili sertifikasyon eğitimlerini de aldı. Kaynak: Ümit Aktaş kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşında? Fitoterapi nedir?

Varis tedavisi, botoks, dolgu ve mezoterapi alanlarında eğitimlerini tamamlayarak çok sayıda başarılı operasyonlara imza attı.

Zayıflama tedavilerinde ilaçsız yöntemlerle binlerce hastayı tedavi etti. Akupunktur konusundaki deneyimleri sayesinde zayıflama sorunu çeken hastalarına yardımcı oldu.Ağrı tedavileri, ozonterapi, fitoterapi, medikal estetik uygulamaları, mezoterapi ve varis gibi konularda Türkiye’nin en iyi hekimlerinden biridir. Kanser vakalarında, Romatizmal hastalıklarda, Diyabet hastalıklarında ilaçsız çeşitli tedaviler uygulamaktadır. Çağımızın baş ağrısı migren konusunda etkili tedaviler uygulamaktadır.İstanbul’da kendi kliniğinde hasta kabul eden Dr. Ümit Aktaş, halen Bahçeşehir Üniversitesi Fitoterapi Eğitim Koordinatörü olarak görev yapmaktadır. Evlidir. Bir kız çocuğu vardır.

Dr. Ümit Aktaş, İlaçsız Yaşam ve Bitkisel Kürlerle İlaçsız Tedavi adlı kitapların yazarıdır. Birçok haber ve sağlıklı yaşam programlarına katılmıştır.

You cannot copy content of this page