Burcu Denizer kimdir, kaç yaşında? Burcu Denizer sevgilisi kim?

20.09.2022
Burcu Denizer kimdir, kaç yaşında? Burcu Denizer sevgilisi kim?

Burcu Denizer kimdir? Burcu Denizer kaç yaşında? Burcu Denizer sevgilisi kim? Burcu Denizer instagram adresi? Burcu Denizer Yaş, Boy, Kilo ? Burcu Denizer eski sevgilisi kim?

New York’ta işletme okuyan Burcu Denizer’in dedesi, İstanbul’un en eski ve ünlü et lokantalarından Gelik’in kurucusu. Annesi Cihangir’in en eski kafelerinden Smyrna’nın dayısı ise Susam’ın işletmecisi.

Tarsus Amarikan Lisesi’ni bitiren Burcu Denizer, İstanbul’a dönüp Bilgi Üniversitesi’nde sosyoloji bölümüne girdi ancak okulu dondurup sürekli yurtdışına gitti.

Hindistan’ı motorla dolaşmış, İspanyolca öğrenmek için İspanya’ya gitmiş, Fas’ı gezmiş şanslı doğanlardan biri.Bir dönem Cihangir’de butiği de olan Denizer daha sonra Cihangir’in ünlü kafesi Kiki’yi kurdu.Burcu Denizer ünlü oyuncu Kaan Urgancıoğlu ile yakalandı. İkilinin sevgili olduğu düşünülüyor…

Başarılı oyuncu Kaan Urgancıoğlu geçtiğimiz sezon Kanal D’nin sevilen dizisi Yargı ile övgüleri topladı. Üstelik dizideki partneri Pınar Deniz ile yakıştırılıyordu. Yakışıklı oyuncu, son hamlesiyle sevenlerini şaşırttı. Ünlü oyuncu geçtiğimiz günlerde 7 yıllık sevgilisi ile ilişkisini noktaladı.

Bugün ise en yakın arkadaşı Doruk Tırman ile ilişkisi yeni biten Burcu Denizer ile görüldü. Tırman ve yakın arkadaşı Urgancıoğlu, bu gelişmeden sonra birbirlerini takipten çıkardı.

You cannot copy content of this page