Neslihan Çevik eşi kimdir? Neslihan Çevik evlimi? Neslihan Çevik kimdir? instagram adresi?

07.09.2022

Neslihan Çevik eşi kimdir? Neslihan Çevik evlimi? Neslihan Çevik kimdir? instagram adresi?

2010 yılında Arizona Devlet Üniversitesi’nde sosyoloji doktorasını bitirdi.

2016-2018 yılları arasında İslam Birliği Teşkilatı (IBT) ve İslam Kalkınma Bankası (IKB) ile sosyal sürdürülebilir kalkınma aile, kadın, terörizm, gençler, girişimcilik, istihdam gibi konularda çeşitli çalışmalar yaptı ve projeler yürüttü.

2020 yılında Gelecek Partisi çatısı altında siyasete girdi ve partinin kurucuları arasında yer aldı.

Neslihan Çevik, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcılığı görevi esnasında 3 Haziran 2021 tarihinde partiden istifa etti.

2014’de Türkiye’ye dönen Neslihan Çevik, akademik çalışmalarına ‘üçüncü dalga terörizm’ çalışarak devam etti. Neslihan Çevik’in bu çalışmaları bir çok ulusal ve uluslararası medyada (CNN, Al Jazeera, Voice of America vb.) yer aldı ve NATO gibi kurumlarca atıfta bulunuldu.

Entelektüel ve akademik kuruşlara ek olarak, 2013’den beri helal marketler de hem ulusal hem uluslararası düzeyde müşteri algısı, markalaşma, ürün ve süreç inovasyonu gibi alanlarda sektör devlerine danışmanlık veren Neslihan Çevik bu alan bazı projeler yürütmüştür.

Neslihan Çevik, 2015 yılında bir sosyal girişime yönelerek, Türkiye’de ilk defa sadece genç kadın konservatif gruba yönelik bir giyim ve hayat tarzı e-ticaret lean-start-up firması olan M-Line’i kurdu.

2016-2018 yılları arasında İslam Birliği Teşkilatı (IBT) ve İslam Kalkınma Bankası(IKB) ilesosyal sürdürülebilir kalkınma aile, kadın, terörizm, gençler, girişimcilik, istihdam gibi konularda çeşitli çalışmalar yaptı ve projeler yürüttü. Bu kurumların aksiyon planlarının ve stratejilerinin geliştirilmesinde yer aldı.

2018’den beri ürün dizayn & geliştirme ve pazarlama üzerine daha ağırlıklı olarak yönelen Neslihan Çevik, özellikle disruption (yapıcı yıkım) ve inovasyon olanakları üzerine odaklandı.

Bu konuda ve farklı konularda Net bilgi için Aşağıdaki adresten DM ile ulaşabilirsiniz.!

İNSTAGRAM BİLGİ İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

You cannot copy content of this page