Olcay Akbaba kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi, İnstagramı, Boy, Kilo

05.09.2022
Olcay Akbaba kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi, İnstagramı, Boy, Kilo

Olcay Akbaba kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi, İnstagramı, Boy, Kilo

4 Nisan 1986 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatını Ankara’da tamamlamıştır. Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon bölümü mezunudur.

Küçük yaşlardan itibaren hayvanları çok seven Olcay Akbaba profesyonel olarak binicilikle uğraşmaktadır. Amatör olarak da golf ile ilgilenmektedir. Kurumsal firmalarla ve dış yapımlarda görev almıştır. Yemek ve spor alanlarında kendini geliştirmek adına eğitimler de almaktadır. Kameralar karşısında olmayı çok seven mesleğine aşık olduğu iletişim dünyası içinde olmanın kendisini motive ettiğini her zaman dile getirmektedir.

Olcay Akbaba çeşitli programlardan reklamlara kamu spotlarından sunuculuğa kadar farklı pozisyonlarda mesleğini sürdürmüştür. TRT Avaz kanalında ‘Biz Geldik’ adlı yemek programında sunuculuk yapmıştır. TRT Spor kanalında ‘Spor Takip’ adlı yapımda rol almıştır. TRT Haber kanalında uzun bir süre hava durumunu bizlere aktarmıştır.

Yine TRT Haber kanalında ‘Alo Devlet’ adlı yapımda yer alarak mesleki anlamdaki başarısını göstermiştir. Şuan ise TRT Spor kanalında ‘Spor Bülteni’ adlı yapımda sunuculuk yaparak yorumlarını da bizimle paylaşmaktadır. Bakanlık kamu spotları ve birçok reklamın da marka yüzü olmuştur.

@olcay_akbaba__ kullanıcı adı ile instagramda bulunur.

You cannot copy content of this page