Beyhan Kübra Esen Kimdir? Kaç Yaşında?

24.08.2022
Beyhan Kübra Esen Kimdir? Kaç Yaşında?

Beyhan Kübra Esen Kimdir? Beyhan Kübra Esen Kaç Yaşında? Beyhan Kübra Esen Boyu? Beyhan Kübra Esen Dizileri? Beyhan Kübra Esen Sevgilisi?

1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Beyhan Kübra Esen, oyuncu-manken ve model olarak bilinmektedir. 2014 yılında Kadıköy Maarif Koleji’nden mezun olan Beyhan Kübra Esen, lisans eğitimini ise 2018 yılında İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlamıştır.

Başarılı oyuncu Beyhan Kübra Esen 1.75 m boyundadır ve 58 kilodur.

Oyunculuk eğitimlerini Bahçeşehir Üniversitesi’nde tamamlayan Beyhan Kübra Esen, ayrıca Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde iletişim ve diksiyon üzerine dersler almıştır. Beyhan Kübra Esen, ayrıca Almanca, Fransızca, İspanyolca ve İngilizce bilmektedir.

2012 yılından beri çeşitli projelerde rol alan Beyhan Kübra Esen, oyunculuk çalışmalarına Aypi Ajans bünyesinde devam etmektedir.

@beyhankubraesen kullanıcı adı ile instagramda bulunur. Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Beyhan Kübra Esen, aynı zamanda ”Aynen Aynen” adlı dizide Sinem karakterine hayat vermiştir.

You cannot copy content of this page