Doya Doya Moda Hülya kimdir?

22.08.2022
Doya Doya Moda Hülya kimdir?

Hülya Yenidoğmuş, Doya Doya Moda yarışmasının kadrosunda iddialı açıklamalarıyla ilgi gördü. Sevilen yarışma programına katılanlaın hayatı ve biyografisi merak ediliyor. Peki Doya Doya Moda Hülya kimdir, kaç yaşında, instagram adresi ne? İşte Hülya Aydoğmuş’un hayatı…

Hülya Yenidoğmuş yarışmaya İzmir’den katılıyor ve aslen İzmirli. 15 yaşından beri modayla ilgili olduğunu söyleyen yarışmacı sezona oldukça iddialı başladı. 33 yaşındaki Hülya Aydoğmuş bir kurumda yöneticilik mesleğini icra ediyor. Hülya Aydoğmuş evli ve 8 yaşında bir oğlu var.

Hülya Yenidoğmuş, ”Moda benim için herkesle aynı olmamayı ve farklı olmayı ifade ediyor. Buraya Türkiye’nin en şık kadını olmaya geldim ve olacağım da. Kusura bakmayın kızlar birinci belli.” dedi.

Yenidoğmuş, Instagramda ‘hulyayenidogmus’ kullanıcı adıyla 46,5 bin takipçiye sahip.

İzmirli olan Doya Doya Moda yarışmacısı Hülya Yenidoğmuş, 33 yaşındadır. Yöneticilik yapan Hülya Yenidoğmuş, bir erkek çocuk annesi.

Hülya Yenidoğmuş, ”Moda benim için herkesle aynı olmamayı ve farklı olmayı ifade ediyor. Buraya Türkiye’nin en şık kadını olmaya geldim ve olacağım da. Kusura bakmayın kızlar birinci belli.” ifadelerini kullandı.

You cannot copy content of this page