Sinem Yıldırım vikipedi? Sinem Yıldırım kimdir?

15.08.2022
Sinem Yıldırım vikipedi? Sinem Yıldırım kimdir?

Sinem Yıldırım Kimdir? Sinem Yıldırım Nereli Sinem Yıldırım Kaç Yaşında? Sinem Yıldırım Kimdir? , Sinem Yıldırım Nereli , Sinem Yıldırım Kaç Yaşında? , Sinem Yıldırım Boyu Kaç , Sinem Yıldırım Kaç Kilo , Sinem Yıldırım Doğum Tarihi , Sinem Yıldırım Ne Demektir? , Sinem Yıldırım Anlamı Nedir?

2003’te kameralarla tanışan Sinem Yıldırım, Kurtlar Vadisi dizisinde ‘Esther’ karakterini canlandırmıştı. Ardından ‘Dönme Dolap’, ‘Tatil Aşkları’ ve ‘Acı Hayat’ta rol alan sosyetik güzel 17 yıl uzak kaldığı setlere döndü ve ilk kez bir sinema filminde rol aldı.

Bir döneme damga vuran Kurtlar Vadisi dizisinde Esther Hirch karakterini canlandıran Sinem Yıldırım’ın yıllar sonraki hali ortaya çıktı. Tombalacı Mehmet’in karısı Esther Hirch’in son halini görenler gözlerine inanamadı.

2003’te kameralarla tanışan Sinem Yıldırım, Kurtlar Vadisi dizisinde ‘Esther’ karakterini canlandırmıştı. Ardından ‘Dönme Dolap’, ‘Tatil Aşkları’ ve ‘Acı Hayat’ta rol alan sosyetik güzel 17 yıl uzak kaldığı setlere döndü ve ilk kez bir sinema filminde rol aldı. Kurtlar Vadisi dizisinin Esther Hirch’i Sinem Yıldırım yıllar sonra ortaya çıktı! Yıllar Tombalacı Mehmet’in eşini değiştirmemiş.

You cannot copy content of this page