Hakan Çelenk Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

13.08.2022
Hakan Çelenk Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Hakan Çelenk Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Hakan Çelenk kimdir merak konusu oldu. Hakan Çelenk Google aramalarda en çok aranan isimlerin başında geldi. Peki Hakan Çelenk kimdir?

Halk Tv Genel Yayın Direktörü Hakan Çelenk neden merak edildi? Hakan Çelenk kimdir? Hakan Çelenk hayatı ve byografisi? Hakan Çelenk çocuğ var mı? Hakan Çelenk daha önce hangi gazetelerde çalıştı? İşte Hakan Çelenk hakkında tüm merak edilenler;

1990 yılında Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra, İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden mezun oldu. 1994 yılında Cumhuriyet’te gazeteciliğe başladı daha sonra sırasıyla 1997’de Yeni Yüzyıl’da, 1999’da da Radikal’de önce editör, daha sonra gece sorumlusu, daha sonra yazı işleri yönetmeni ve daha sonra ise yazı işleri müdür yardımcısı ve yazı işleri müdürlüğü görevlerine yükseldi.2012 yılından sonra Posta gazetesinde editör ve köşe yazarı olarak devam etti. 2017 yılında CNN Türk’te Doğan Medya idaresi tarafından Posta gazetesindeki işinden kovuldu. Son olarak Halk Tv internet sitesinin genel yayın yönetmenliğine getirildi.

You cannot copy content of this page