Gamze Özçelik babası kimdir? Gamze Özçelik annesi kimdir? Gamze Özçelik oğlu son hali

26.07.2022
Gamze Özçelik babası kimdir? Gamze Özçelik annesi kimdir? Gamze Özçelik oğlu son hali

Gamze Özçelik babası kimdir? Gamze Özçelik annesi kimdir? Gamze Özçelik oğlu son hali

Özel hayatını gözler önünde yaşamayan Gamze Özçelik‘in oğlu Murathan merak konusu oldu. Murathan Pektaş şimdilerde 12 yaşında… Onu görenler ise annesine benzetiyor.

Gamze Özçelik’in babası Talat Özçelik’i görenleri şaşırttı. Sıklıkla çocuklarıyla vakit geçiren Talat Özçelik, Bodrum’da ikamet etmektedir.

3 kız babası olan Talat Özçelik’in en büyük kızı Duygu Özçelik, sunuculuk yapmaktadır. Meltem ve Gamze Özçelik kardeşler ise Umuda Koşanlar Derneği’yle yardıma muhtaç olanlara bağışlar toplamaktadır.

Sağlıklı yaşama önem veren Talat Özçelik, Bodrum’ya yaşıyor ancak kızlarını ve torunlarını görmek için sık sık İstanbul’a geliyor

GAMZE ÖZÇELİK KİMDİR, NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?

Gamze Özçelik (d. 26 Ağustos 1982, İstanbul), Türk oyuncu, sunucu ve model.

Maltepe Anadolu Lisesi ve Bilgi Üniversitesi’nde eğitimini tamamladıktan sonra, 1999’da Elite Model Look Ipek güzeli, 2000’de Miss Turkey 2. güzeli seçilmiş ama bir hayır defilesi dışında podyuma çıkmamış, oyunculuğa ağırlık vermiştir. Popstar isimli yarışma programında sunuculuk yapmıştır.

‘Seni Seviyorum’ isimli tiyatro oyununda oynadı. Arka Sokaklar isimli polisiye dizide Uğur Pektaş’ın canlandırdığı Murat Ateş karakterinin eşi Zeynep Akyüz Ateş karakteriyle yıldızı parladı. Buzda Dans, Popstar, Türkstar, Ben Buradan Atlarım gibi yarışma programlarının ve birçok özel gecenin sunuculuğunu üstlendi. Son olarak Mehmetçik Kut’ül Amare dizisinde Elizabeth karakterini canlandırdı. 19 Haziran 2008 tarihinde ünlü oyuncu Uğur Pektaş ile Büyükada’da evlendi. Bu evlilikten Murathan Pektaş isminde bir oğlu dünya’ya geldi. Çift 2011 yılında boşandı. Anne tarafından Selanik göçmeni, baba tarafından ise Bayburtludur.

Oyunculuğa ara vererek “Umuda Koşanlar” adlı yardım derneğini kurdu.

You cannot copy content of this page