Doya Doya Moda Banu kim? Doya Doya Moda Banu kaç yaşında? Doya Doya Moda Banu Teker kimdir?

26.07.2022
Doya Doya Moda Banu kim? Doya Doya Moda Banu kaç yaşında? Doya Doya Moda Banu Teker kimdir?

Banu Teker, Doya Doya Moda yarışmasının kadrosunda iddialı açıklamalarıyla ilgi gördü.  Sevilen yarışma programına katılanlar kısa sürede ilgi gördü. Peki ama Doya Doya Moda Banu kimdir, kaç yaşında, instagram adresi nedir?  

Doya Doya Moda Banu kimdir?

Banu Teker, ”Ben moda olmadan yemek yiyemem, su içemem. Hatta nefes bile alamam. Issız bir adada kaybolmuş gibi hissederim. Bu zamana kadar ailemin, arkadaşlarımın ve çevremin prensesiydim. Buraya geldim. Doya Doya Moda’nın ve Türkiye’nin prensesi olacağım. Kızlara sesleniyorum buradan: Yanınızda bir prenses olduğunu hiçbir zaman unutmayan ona göre davranın.” dedi.

Doya Doya Moda 2022 sezonu pazartesi günü başladı. TV 8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Doya Doya Moda yarışmacıları arasında Banu Teker de yer alıyor. Peki, Doya Doya Moda Banu kimdir, kaç yaşında?

Doya Doya Moda yarışmacıları arasında yer alan Banu Teker, Marmara Üniversitesi Tekstil Tasarım öğrencisi ve 2000 doğumlu.

Banu Teker, ”Ben moda olmadan yemek yiyemem, su içemem. Hatta nefes bile alamam. Issız bir adada kaybolmuş gibi hissederim. Bu zamana kadar ailemin, arkadaşlarımın ve çevremin prensesiydim. Buraya geldim. Doya Doya Moda’nın ve Türkiye’nin prensesi olacağım.

You cannot copy content of this page