Erol Sebebci kimdir? Erol Sebebci kaç yaşında? Erol Sebebci Atiye evli mi? Erol Sebebci Instagram adresi?

16.07.2022
Erol Sebebci kimdir? Erol Sebebci kaç yaşında? Erol Sebebci Atiye evli mi? Erol Sebebci Instagram adresi?

Erol Sebebci kimdir? Erol Sebebci kaç yaşında? Erol Sebebci Atiye evli mi? Erol Sebebci Instagram adresi?

Kendisi yapımcı, müzik yönetmeni ve perküsyon sanatçısıdır. Doğum tarihi hakkında bilgi yoktur. Lakin yaşının ortalama olarak 35-40 civarlarında olduğu tahmin ediliyor.

Erol Sebebci Kimdir? Erol Sebebci Kaç yaşında, nereli?

Yapımcı ve müzik yönetmeni.

Pop müzik şarkıcısı Atiye’nin eşi olan Sebebci İstanbullu.

Çiftin bir kız çocukları var.

Anadolu Üniversitesi mezunudur.

Sebebci aynı zamanda perküsyon sanatçısı olup Atiye’nin müzisyen ekibi içerisinde de bulunuyor.

Hindistan’da önemli müzik türlerinden biri olan Benaras Gharana tarzında sanatını icra etti.

Ünlü Hint sanatçılar Parveen Sultan ve Dilshad Khan ile birlikte çalıştı.

Erol Sebebci Yapımcı ve müzik yönetmenidir. Pop müzik şarkıcısı Atiye’nin eşi olan Sebebci doğma büyüme İstanbulludur.

Bu güzel Çiftin bir kız çocukları var. Erol Sebebci Anadolu Üniversitesi mezunudur.

Hindistan’da önemli müzik türlerinden biri olan Benaras Gharana tarzında sanatını icra etti. Sebebci aynı zamanda perküsyon sanatçısı olup Atiye’nin müzisyen ekibi içerisinde de bulunuyor.

Ünlü Hint sanatçılar Parveen Sultan ve Dilshad Khan ile birlikte çalıştı.

2020 yılında yapılan haberlerde “Atiye ve Erol Sebebci, şimdi 1 yaşında olan kızlarıyla birlikte birkaç ay önce İstanbul’a döndü. İstanbul ve Antakya’da yapmayı düşündükleri düğünleri pandemi nedeniyle erteleyen çift, bu hayallerini salgın tehdidi geçtiğinde gerçekleştirecek.” ibareleri geçmekteydi. Çocukları şuan 3 yaşındadır.

Eşi Atiye ile yaptıkları son parça aşağıda bulunan Ses Seda Yok Şarkısıdır. Söz / Lyrics: Sibel Algan, Müzik / Music: Geleneksel Qawwali Eseri / Traditional Qawwali Song ve Düzenleme / Producer: Erol Sebebci olarak belirlenen şarkı 26 Kas 2021 tarihinde yayınlandı.

Erol Sebebci ortalama olarak 1.85 civarlarında olduğu düşünülüyor. En zirvede olduğu an ise Hindistan’ın en önemli müzik türü olan Benaras Gharana’da başarısını konuşturdu.

Atiye’nin yeni şarkısı “Ses Seda Yok” tüm dijital müzik platformlarında! / Atiye’s new single “Ses Seda Yok” is out on all digital music stores!

Erol Sebebci ortalama olarak 1.85 civarlarında olduğu düşünülüyor.

En zirvede olduğu an ise Hindistan’ın en önemli müzik türü olan Benaras Gharana’da başarısını konuşturdu.

Boyu ve kilosunu da sır gibi saklamaktadır. Lakin ortalama olarak 1.85 civarlarında olduğu düşünülüyor. En zirvede olduğu an ise Hindistan’ın en önemli müzik türü olan Benaras Gharana’da başarısını konuşturdu.

Şarkıcı Atiye ile geçtiğimiz senelerde Almanya’da dünya evine girdi. Atiye’nin müzisyen ekibi içerisinde yer alması ile tanıştıkları düşünülüyor. Çiftin 1 kız çocuğu bulunmaktadır. Atiye’nin gözü gibi sakındığı kızını Akşam gazetesi 1 kez görüntüleyebilmiştir.

Eğlenceli şarkıları ve sempatik tavırları ile bir döneme adını yazdıran şarkıcı Atiye, uzun bir aradan sonra tam gaz sahnelere geri döndü. 2018 yılında prodüktör ve müzik yönetmeni olan Erol Sebebci ile sesizce evlenen Atiye’nin 3 yaşında Ferah Feza adında bir kızı bile var. Eşi Erol Sebebci ile kameralara yakalanmamayı uzun süre başaran Atiye, sonunda kocası Erol Sebebci ile görüntülendi. Bakın 33 yaşındaki Atiye’nin eşi Erol Sebebci kimmiş?

Özel hayatını göz önünde yaşamayı tercih etmeyen ünlü şarkıcı Atiye, kural bozdu. 2018 yılından bu yana Erol Sebebci ile mutlu bir evlilik sürdüren sanatçı, aşka geldi ve eşini ilk kez gösterdi. Öte yandan Atiye ve Erol Sebebci, 2019’da kızları Ferah Feza’yı kucağına alarak ilk kez anne ve baba olma sevincini yaşamıştı.

You cannot copy content of this page