Batuhan Karacakaya annesi ve babası kimdir? Gülhayat Karacakaya kimdir? Birol Karacakaya kimdir nereli? Batuhan Karacakaya memleketi?

30.06.2022

Batuhan Karacakaya annesi ve babası kimdir? Gülhayat Karacakaya kimdir? Birol Karacakaya kimdir nereli? Batuhan Karacakaya memleketi?

Batuhan Karacakaya annesi ve babası kimdir? Birol Karacakaya nereli? Batuhan Karacakaya memleketi?

İstanbul’da dünyaya gelen Batuhan Karacakaya, 5 Şubat 1997 tarihinde doğmuştur.

Survivor’da yıldızının yeniden parlamasının ardından Batuhan Karacakaya’nın özel hayatı da mercekler altına alınmaya başlandı. Geçen sene yarışan ünlü isim, aileleri ile birleşme anında annesiyle buluştu ve bu olay sosyal medyada yankı buldu. Daha sonra annesinin koronavirüse yakalanması haberi, sevenlerini üzmüştü. Batuhan Karacakaya’nın annesinin adı ise Gülhayat Karacakaya’dır. Babası da Birol Karacakaya’dır. Gülhayat Karacakaya ile ilgili fazla bir bilgi bulunmamaktadır. 

Survivor 2021 ünlüler takımında yer alan Batuhan Karacakaya 5 Şubat 1997 tarihinde İstanbul doğumludur. Aşkı Memnu’nun Bülent’i olarak tanınan Batuhan Karacakaya’nın yükselişi ise Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat gibi isimlerle birlikte rol aldığı Aşk-ı Memnu dizisi ile olmuştur. İki sezon boyunca oynadığı bu dizide Batuhan Karacakaya, Ziyagil Ailesinin küçük oğlu Bülent Ziyagil karakterini canlandırmıştır. Ardından Umutsuz Ev Kadınları dizisinde rol almış ve bu dizide de Mert Karakteri ile ekrana gelmiştir.

Batuhan Karacakaya ayrıca sinema filmlerinde de rol almıştır. Aşk Tesadüfleri Sever filminde Mehmet Günsür ‘ün çocukluğunu canlandırmıştır.

Ekranlardan bir süre uzak kalan genç oyuncu Batuhan Karacakaya, yaşadığı değişim ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Şimdilerde ise Diriliş Ertuğrul adlı dizi ile ekrana gelen Batuhan Karacakaya, Diriliş Ertuğrul dizisinde Engin Altan Düzyatan ‘ın canlandırdığı Ertuğrul karakterinin kardeşi Dündar’ı oynadı.

BİROL KARACA KAYA BİYOGRAFİSİ AŞAĞIDAKİ YAZIDADIR.

You cannot copy content of this page