Morena Taraku Kimdir? Kaç yaşında? instagram iletişim nedir?

19.06.2022
Morena Taraku Kimdir? Kaç yaşında? instagram iletişim nedir?

Morena Taraku Kimdir? Kaç yaşında? instagram iletişim nedir?

Gerçek Adı : Morena Taraku
Doğum Tarihi : 01.04.1993
Burç : Koç
Boy : 1.75
Kilo : 55
Sosyal Medya : instagram
Meslek : Fenomen Manken/Model Şarkıcı
Doğum Yeri : Arnavutluk

Morena Taraku Kimdir, anne, babası ve erkek kardeşi ile birlikte güzel bir çocukluk dönemi geçirmiş, her zaman tutku dolu olduğunu sözlerine eklemiştir. Evlerinin hemen yanında bulunan okuldaki günlerini ve ailesi ile sevgi dolu anılarını her zaman hatırladığını, ancak 12 yaşında iken bu mutluluğun bir anda söndüğünü belirtmiştir. Çünkü 12 yaşında iken annesini doğal sebepler nedeni ile yitirmiştir. Annesinin kendisine günümüz için bir çok güzel hatıra ve anı bıraktığını da takipçileri ile paylaşmıştır.

Hayatta hiç bir zaman asla vazgeçmemek gerektiğine ve asla arkaya bakılmaması gerektiğine inanmaktadır. Her zaman sevgi dolu, samimi ve nazik olunması gerektiğini, sözlerine ekleyen Taraku, ayrıca sosyal yardım projeleri ile de adından söz ettiriyor. Diğer bir yandan çevreye olan duyarlılılığı ile de dikkatleri üzerine çeken Morena Taraku, çevreyi temiz tutmak, tehlike altındaki hayvanların yasadışı avlanılmasını durdurmak gibi bir çok projenin öncü isimlerinden birisidir.

Boyu 1.75 cm, kilosu 55, burcu ise koç’tur. Özel hayatı ile ilgili pek fazla bilgi aktarmayan güzel ismin sevgili kim? var mı? gibi sorularının cevaplarına henüz ulaşılamamıştır. Resmi sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmakta, günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 1milyon civarındadır.

Morena Taraku katıldığı güzellik yarışmasındaki başarısının ardından hem sosyal medya dünyasında, hem de müzik dünyasında ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Hakkında ise aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? evli mi? sevgilisi kim? gibi bir çok sorunun cevabı merak konusu. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1993 yılının Nisan ayında Arnavutluk’ta dünyaya gelen güzel isim Kosova asıllıdır. Eğitim hayatını da Kosova’da tamamlayan Taraku, çocukluk yıllarından beri her zaman müzik ile iç içe olmuş, müziği büyük bir ilgi duymuştur. İlerleyen yıllarda ise müzik kariyeri öncesinde güzelliği ve düzgün fiziği ile katıldığı güzellik yarışmasını bir basamak olarak kullanmış ve kariyeri için ilk adımları model olarak atmıştır.

2010 yılından itibaren, Miss Earth, Miss Liberty of the world ve Miss Exclisive güzellik yarışmalarında Kosova’yı temsil etmiştir. 2012 yılında Dünya’nın Miss Liberty’sine seçilmiştir.

Güzellik yarışmalarının ardından müzik dünyasına sıkı bir giriş yapmış ve Off, Lule, Love Love ve Ki me Bo adlı singe çalışmalarını müzik severler ile buluşturmuştur. Müzik videolarını ise annesine adadığını dile getirmiştir.


You cannot copy content of this page