Konuşanlar Şevval, Gizem, Ezgi, Buse, Berna, Yağmur ve Öykü Kimdir?

27.05.2022
Konuşanlar Şevval, Gizem, Ezgi, Buse, Berna, Yağmur ve Öykü Kimdir?

Konuşanlar Şevval, Gizem, Ezgi, Buse, Berna, Yağmur ve Öykü Kimdir?

Konuşanlar Buse kimdir?

EXXEN’de yer alan bölümleri ile milyonları ekran başına kilitleyen Konuşanlar’a 69. bölüm konuşanı olarak katılan Buse öğretmen. Grand Pera’ya tek başına geldi ve bu Hasan Can Kaya’nın dikkatini çekti. Güzelliğine rağmen neden erkek arkadaş bulamadığı sorusuna Buse’nin verdiği cevap herkesi güldürdü. Dövmesi de kendisi kadar konuşulacak gibi gözüküyor. Instagram hesabı bilinmemektedir.

Konuşanlar Buse kimdir?

Kounşanlar Yağmur kimdir?

EXXEN’de yayınlanan Konuşanlar’ın 69. bölümünde yer alan Yağmur kıvırcık saçları ile de dikkat çekmeyi başardı. En önde oturan ve sesiyle de Hasan Can Kaya tarafından espri yağmuruna tutulan güzel konuşan fitness eğitmeni ve öğrenci. Fantazisinin kaçakçı olmak olduğunu söyledi. Instagram hesabı bilinmemektedir.

Kounşanlar Yağmur

Konuşanlar Berna kimdir?

EXXEN’de yer alan bölümleri ile milyonları ekran başına kilitleyen Konuşanlar’a 69. bölüm konuşanı olarak katılan Berna gayrimenkul işi ile uğraşıyor. Proje pazarlama firmasında çalışıyor. Kıyafetin üretilmemeiş olmasını istediğini ve giyinmeyi sevmediğini söyledi. Kendisi Evli. Eşi Suriyeli. Instagram hesabı bilinmemektedir.

Konuşanlar Berna

Konuşanlar Gizem kimdir?

EXXEN’de yer alan bölümleri ile milyonları ekran başına kilitleyen Konuşanlar’a 69. bölüm konuşanı olarak katılan Gizem, duygusal bir yapısının bulunduğunu söyledi. Olumsuz ve ciddi bir şey söylendiğinde ağlayabileceğini ve hemen demoralize olabileceğinden bahsetti. Hasan Can Kaya da bu durum karşısıdna espri yapmaktan geri kalmadı. Kendisinin Instagram hesabı bilinmemektedir.

Konuşanlar Gizem

Konuşanlar Şevval kimdir?

Türkiye’nin en çok izlenen programlarından biri olan Konuşanlar’ın 69. bölümüne katılan Şevval 28 yaşında. Gülmekten bir ara konuşamayan hatta gözünden yaş da gelen güzel konuşan, 22 yaşında kaymak nedeniyle yaşadığı anısını anlattı ve ağladığını söyledi. Instagram hesabı bilinmemektedir.

Konuşanlar Şevval

Konuşanlar Onur Güven kimdir?

Kendisi solistlik yapıyor. Albümü var, yenisinin de yayınlanacağını söyledi

Konuşanlar Ferit kimdir?

Kendisi görüntü yönetmeni.

You cannot copy content of this page