Simla Enen? Simla Ener Berk Bayındır Konusu Nedir? Simla Ener Kaç Yaşında? Simla Ener Kimdir? Simla Ener instagram hesabı nedir?

26.04.2022
Simla Enen? Simla Ener Berk Bayındır Konusu Nedir? Simla Ener Kaç Yaşında? Simla Ener Kimdir? Simla Ener instagram hesabı nedir?

Simla Enen? Simla Ener Berk Bayındır Konusu Nedir? Simla Ener Kaç Yaşında? Simla Ener Kimdir? Simla Ener instagram hesabı nedir?

Türkçe rap dünyasında ‘’Beta’’ takma adıyla tanınan Berk Bayındır, bugün sabah saatlerinde İstanbul’un Kağıthane ilçesinde bulunan rezidansının 8. katından nedeni bilinmeyen bir sebeple düştü. Feci bir şekilde yere düşen Berk Bayındır hayatını kaybetti.

Bu talihsiz olayla ilgili bazı açıklamalar yapan Berk Bayındır’ın sevgilisi Simla Ener’in hayatı bir anda gündemin üst sıralarına yerleşti.

İnsanlar ‘’Simla Ener kimdir? Beta Berk Bayındır’ın sevgilisi Simla Ener kimdir, kaç yaşında?’’ sorularının yanıtlanması için arama motorlarına yöneldi.

Beta Berk Bayındır’ın sevgilisi Simla Ener kimdir, kaç yaşında?

Simla Bayındır, 4 Haziran 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitim hayatının tamamını İstanbul’da geçiren 30 yaşındaki Simla Bayındır’ın İstanbul Aydın Üniversitesi Oyunculuk ve Drama bölümünden mezun olarak eğitim hayatını tamamladı.

8. kattan düşerek can veren Rapçi Berk Bayındır’ın kuşkulu vefat etmesiyle ilgili meraklar oluştu. Meşhur rapçinin ölümünün peşinden sevdiği Simla Ener Kimdir? sorusuna yanıt aranmaya başlandı.


Beta Berk Bayındır’ın Kız Simla Ener Kimdir?

Simla Bayındır, 04 Haziran 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.
Ener rapçi Beta olarak öğrenilen Berk Bayındır‘ın kız arkadışıydı.

“Beta” lakabıyla tanınan meşhur rapçi Berk Bayındır, bu sabahleyin Kağıthane’de yaşamış olduğu lüks rezidansın 8. katındaki dairesinin sırçasından belirsiz bir sebeple düşerek yaşamını yitirdi. Büyük bir şok yaşayan rapçi Berk Bayındır’ın kız dostu Simla Ener, “Bir şey açıklamak istemiyorum. Açıklamak istemiyorum. Sizinle bunu paylaşmak istemiyorum” biçiminde konuştu.


Edinilen bilgiye nazaran “Beta” lakabıyla tanınan meşhur rapçi Berk Bayındır (31) gündüz vakti saatlerinde ikamet etmiş olduğu lüks rezidansın 8. katındaki dairesinin sırçasından kim bilir bir sebeple düşerek yaşamının yitirdi. Etraftaki yurttaşların ihbarıyla olay yerine derhal polis ve sağlık takımları geldi.

Olay yerine gelen sağlık takımları Bayındır’ın yaşamını can verdiğini tanımladı. Polis ekipleri vaka yerine güvenlik şeridi sürükleyerek önlem aldı. Olay yeri çözümleme takımlarının ve savcının incelemelerinin peşinden genç rapçinin cenazesi, Adli Tıp Müessesesine kaldırıldı.


Vakanın aydınlatılması için soruşturma başlatıldı.

Vakayla ilgili konuşan mahalle esnaflarından Ali Öndin, “Kız dostuyla mı problemi vardı, ailesiyle mi vardı, tüm olarak öğren fakat yukarıyadan 8’inci kattan düşmüş. Kendisini pencerelere çarpa çarpa aşağı düşmüş. 30-35 yaşlarındaydı. Ben evvel sesi duydum.

Bir ses oldu sonrasında buraya geldiğimde üç dört kişi daha vardı. Ambulans geldi. Polise de ben haber verdim. Ama çoktan can vermişti. Yanında zati iki üç kişi vardı.


Yerde uyuyordu, asla hareket yoktu. O hanım, dostuymuş zati. Sıhhatçiler geldi sonrasında. Baktılar fakat can vermişti” biçiminde konuştu.

Oğlunun vefat haberini alınca olay yerine koşan acılı baba Nezih Bayındır ise, “Oğlum Berk Bayındır “Beta” olarak tanınıyordu kendi piyasasında. 31 yaşlarında gencecik bir fidan bu halde.

Yalnız yaşıyordu, kız dostu iki gün evvel yanına gelmişti. Dün biz ailece beraberdik. Yemek yedik.

You cannot copy content of this page