Pınar Sabancı Kimdir Kaç Yaşında? Nerelidir? Evli Mi?

23.04.2022
Pınar Sabancı Kimdir Kaç Yaşında? Nerelidir? Evli Mi?

Pınar Sabancı Kimdir Kaç Yaşında? Nerelidir? Evli Mi? Pınar Sabancı kimdir? Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla geniş kitlelerin dikkatini çekmeyi başaran ünlü sosyetik güzel Pınar Sabancı ile ilgili bilgiler sosyal medyada ve internette kullanıcılar tarafından sıklıkla araştırılıyor. Peki Pınar Sabancı kimdir? Nerelidir? Evli mi? Burcu nedir?

İstanbul doğumlu, Kafkas göçmeni, Çerkez bir ailenin kızı olan Pınar Sabancı, “Ailem, Los Angeles, Nurnberg, Dortmund, Bakü, Ankara ve İstanbul olmak üzere dünyanın dört bir yanında yaşıyor. Birbirine çok bağlı, kenetlenmiş bir aileyiz. Kuzenlerim kardeşlerim gibidir. Teyzelerim, annem sayılır. Hepimiz, dünyanın farklı uçlarında olsak da, bir whatsapp grubumuz var; sabah, akşam oradan konuşuruz, sürekli resim paylaşırız, dünyanın neresinde olduğumuzu, neler yaptığımızı anlatırız. Sabah her dilden “günaydın” mesajları gelir. Birbirimizin her şeyinden haberimiz olur” şeklinde ailesini ifade etti. “Ailem, hayattaki en değerli varlığım” diye konuşmuştu.

Pınar Sabancı kimdir, kaç yaşında? Pınar Sabancı kimdir Vikipedi? Pınar Sabancı kaç yaşında evlendi? Pınar Sabancı estetiksiz hali? pınar sabancı arzu sabancı’nın neyi? Gibi sorular sitemizde fazlası ile aranmaktadır.

Sosyetenin ünlü isimlerimden Pınar Sabancı Aysel Konca’nın kızıdır.

Cemiyet hayatının sevilen genç isimlerinden Pınar Sabancı‘nın Fransız Lape Hastanesi‘nde staj yapmıştı.

Üniversite eğitimini ABD Boston’daki Babson College’da tamamlayan Pınar Sabancı, King’s College’da master yaptı.

Sabancı, aynı zamanda Fransız Lape Hastanesi‘nde de staj yaptı.

İlhan Sabancı, 9 Ekim 2010’da, Pınar Konca’yı evinden almaya gittiğinde, üzerinde fotoğraflarının bulunduğu ve “Bugün gelin geliyorsun evimize, huzur getirdin ailemize” yazan bir pankart açmıştı ve bu pankart o dönem çok konuşulmuştu.

9 yaşında oğulları Yalçın vardır.

İlhan Sabancının güzel eşi, oğlunu Kanlıca’daki yalısından her sabah Avrupa Yakası’ndaki anaokuluna Boğaz sefası yaparak götürüyor şeklinde haber olmuştu yıllar önce.

Pınar Sabancı çiftinin Yalçın, Arya ve Lia adında üç çocukları var.

Pınar Sabancı, “Annem, babam, her zaman çok çalışkan, eğitime, başarıya önem veren insanlar oldular. Benim için de en büyük istekleri okumam, kendimi geliştirmem ve iyi bir iş sahibi olmamdı” ifadelerini kullandı.

Eğitim hayatı hakkında detaylar paylaşan Sabancı, “Liseyi Robert Koleji’nde okuduktan sonra üniversiteyi Boston’da Babson College’da bitirdim. Bir süre New York’ta yaşadım. Son durak olarak İstanbul’a döndüm ve eşim ve oğlum ile kendi çekirdek ailemi burada kurdum. Şimdi, eşimin ailesi, Neslihan annem, Yalçın babam, Aysen, Emirhan da benim ailem oldular. Onlar hayatıma girdiği için çok şanslıyım” şeklinde açıklama yapmıştı.

Çocukluğuna ait söyleyebileceği bir fotoğraf karesi sorusuna Sabancı, “Üzerinden asırlar geçse de hiç unutamadığım, mutlu kareler kazınmış kafama çocukluğumdan… Bodrum’da akşam yemeğine çıkınca her zamanki gibi uyuyakalmışım, babam beni kucaklamış, uyanmışım ama belli etmemişim. Yazlığın bitmek bilmeyen merdivenlerinden yukarı doğru kucağında taşıdığını hatırlıyorum mesela. O anı düşününce, sanki şu an bile yaşayabiliyorum. Sonrasında, ben küçükken rahatsızlandı, ne beraber merdiven çıkabildik ne de kucağına alabildi bir daha. Öyle bir daha yaşayamadığım kareler var çocukluğumdan, hep aklımda” dedi.

You cannot copy content of this page