Eda Alkaya kimdir, nereli, kaç yaşında?

20.04.2022
Eda Alkaya kimdir, nereli, kaç yaşında?

Eda Alkaya kimdir, nereli, kaç yaşında?

MasterChef Türkiye’nin sempatik jürisi Danilo Zanna olarak bilinen ünlü şef 40. yaşını kutladı. İzmir’de restoranında MsterChef yarışmacılarının sürpriz doğum günü yaptığı Danilo Zanna’ya yeni kız arkadaşı’nın eşlik ettiği ortaya çıktı.

Snob Magazin’in haberine göre, Zanna’nın yeni sevgilisinin adı Eda Alkaya. Öte yandan Eda Alkaya hakkında internette ve sosyal medyada herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Eda Alkaya MasterChef yarışması jüri üyelerinden Danilo Zanna ile sevgili oldukları iddia edildikten sonra magazin basınında ismi ön plana çıktı ve tanınmaya başladı. Eda Alkaya yaşı 26 ve 1996 doğumlu olduğu tahmin ediyor. Üniversitede halen öğrenci olduğu bilinmektedir. İtalyan şef Danilo Zanna öğrenci sevgilisi kısa sürede magazin ve basında büyük bir ses getirdi. MasterChef yarışması jüri üyelerinden Danilo Zanna özel hayatı ile yine gündeme geldi. Danilo Zanna eski eşi Tuğçe Demirbilek ile 9 sene evli kaldıktan sonra boşanmıştı. Bu boşanma sonrasında Eda Alkaya ile aşk yaşadığı belirtildi.

Eda Alkaya MasterChef yarışması jüri üyelerinden Danilo Zanna’nın öğrenci sevgilisidir. 1996 doğum tarihli olduğu iddia edilen Eda Alkaya İstanbul’da dünyaya geldi. Öğrenimine İstanbul’da başladı. Liseyi tamamladıktan sonra üniversite eğitimine başladı. Günümüzde üniversite öğrencisi olarak akademik kariyerine devam etmektedir.

Hatırlanacağı üzere İtalyan şef Danilo Zanna eski eşi Tuğçe Demirbilek ile 9 yıl evli kalmış ve ardından eşinden boşanmıştı. Danilo Zanna’nın yeni sevgilisi Eda Alkaya’nın boşanmıştı. Eda Alkaya’nın bu evliliğin sona ermesinde rolü olup olmadığı ise bilinmiyor. MasterChef Danilo yeni aşkıyla sarmaş dolaş görüntülerinin ortaya çıkması ile Eda Alkaya ismi gündem oldu.

İtalyan şef Danilo Zanna 40 yaşına girdi dakikalarda kendisine Eda Alkay eşlik etti. Eda Alkaya Danilo Zanna aşk ilişkisi ilerleyen zamanlarda daha da netlik kazanacaktır.

Türkiye’ye gezmek için geldiği dönemde tanıştığı Tuğçe Demirbilek’e aşık olan Danilo Zanna 2012 yılında evlendi.

Tuğçe Demirbilek ve Danilo Zanna’nın 2013 yılında Zeno isimli çocukları dünyaya geldi.

Türkiye’ye yerleşmiş olan yetenekli şef bu süre içerisinde Türk mutfağına dair de birçok bilgi edindi.

Türkiye’ye yerleştikten sonra restoran açan Danilo Zanna, mutfaktaki becerilerinin de yayılması ile televizyonda görünmeye başladı.

MasterChef yarışmasında yer almasıyla geniş kitleler tarafından tanınan Danilo Zanna, geçtiğimiz ekim ayında 9 yıldır birlikte olduğu eşinden boşanmıştı.

You cannot copy content of this page