Burcu Yuhay kimdir, kaç yaşında, nereli? Selim Yuhay kimdir, kaç yaşında, nereli, eşi kim?

17.04.2022
Burcu Yuhay kimdir, kaç yaşında, nereli? Selim Yuhay kimdir, kaç yaşında, nereli, eşi kim?

Selim Yuhay kimdir, kaç yaşında, nereli, eşi kim?

3 Mayıs 1972 tarihinde istanbul’da doğmuştur. 1994 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümünden mezun oldu.

Selim Yuhay, mimar olarak mortakla beraber açmış oldukları Elit mimarlık firmasından 2 sene sonra aile şirketi olan YUHAY MİMARLIK firmasını kurdu.

5 Mart 2012‘de Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Evim Şahane” adındaki bir mimari dekorasyon programını bittiği 19 Ağustos 2015 gününe kadar hem da İç mimarlığını yaptı hem de sunuculuğunu yaptı.

“Evim Şahane” programının dış sesi Sungun Babacan oldu. Ardından aynı program 2016 yılı eylül ayından itibaren TV8 ekranlarında yine mimar Selim Yuhay‘ın sunuculuğunu yaptığı ve anlatımlarını Sungun Babacan‘ın yaptığı “Güle Güle Oturun” adı ile devam etti.

Burcu Yuhay kimdir, kaç yaşında, nereli? Selim Yuhay kimdir, kaç yaşında, nereli, eşi kim?

Selim Yuhay, 2005 yılında balerin Evlin Avidor evlendi. 30 Aralık 2014 tarihinde boşandı. 3 çocuğu vardır.

Hobi olarak başladığı resim yapma isteğini de, profesyonsergiler de açmıştır.

Digitürk Home TV kanalında, ekibiyle beraber hazırlayıp sunduğu dekorasyon programına ve dekorasyon üzerine çeşitli programlar yapmaktadır.

Burcu Yuhay kimdir, kaç yaşında?

005-2015 yılları arasında Evlin Avidor ile evli olan başarılı mimar Selim Yuhay, uzun süredir Burcu Hanım’la aşk yaşıyor. Yıllardır birlikte olan çift daha sonra evlendiler.

Mimar Selim Yuhay’ın eşi olan Burcu Yuhay hakkında pek bilgi bulunmuyor. burcuutanemm instagram hesabını kullanan Burcu Yuhay’ı 4. bin 300 kişi takip ediyor. Kızı Tanem ve eşi Selim Yuhal ile pozlarını sık sık paylaşan Burcu Yuhal’ın ne iş yaptığı hakkında henüz bir bilgi yok.

Burcu hanım ınstagram hesabını oldukça etkin kullanıyor. Onun hesabına @burcuutanemm adresinden ulaşabilirsiniz.

You cannot copy content of this page