Özgün Bayraktar kaç yaşında? Özgün Bayraktar kimdir, nerelidir?

16.03.2022
Özgün Bayraktar kaç yaşında? Özgün Bayraktar kimdir, nerelidir?

Özgün Bayraktar Buyur Bi’De Burdan Bak adlı komedi programında yer alan Özgün Bayraktar Güldür Güldür Showdaki performası ile seyircilerin merak konusu oldu.

Özgün Bayraktar Barış Gezegeni, Buyur Bi’De Burdan Bak ve Savaş Çiçekleri ve İlker Ayrık ve Acayip Tipler isimli tiyatro oyunlarında sahne almıştır.

Buyur Burdan Bak isimli program ile kendini sevdirmiştir.

Buyur Bi’De Burdan Bak, sunuculuğunu Büşra Pekin, Ceyda Düvenci ve İlker Aksum’un yaptığı; 25 Şubat 2016’dan 5 Temmuz 2018’e kadar Perşembe günü yayınlanan Komedi programıdır.

Ayrıca Özgün Bayraktar televizyon ekranlarında da yayına girecek olan Acayip Tipler isimli programın kadrosuna dahil olmuştur.

Müjdat Gezen Sanat Merkezi Ziverbey Konservatuvarı’nda eğitim alan başarılı tiyatrocu oyuncu Özgün Bayraktar aslen Kocaeli İzmit’lidir.

1989 doğumlu olarak bilinmektedir yani 2022 itibariyle 33 yaşındadır.Özgün Bayraktar eşi ?

Özgün Bayraktar’ın sevgilisi Halil Alagöz’le 2018 Ağustosta evlendi.

Özgün bayraktar instagramda @ozgunbyrktr kullanıcı adı ile bunulun ve 33 bin civarında takipçisi vardır.

İnstagram açıklamasında “Evet Özgünümdür” yazar

Özgün Bayraktar 170 cm boyunda ve 61 kg ağırlığındadır.

Oyuncu Özgün Bayraktar,eğitimini Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi‘nde tamamladıktan sonra, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim aldı.

2015 yılında Buyur Burdan Bak isimli program ile tanınan Özgün Bayraktar Barış Gezegeni, Buyur Bi’De Burdan Bak ve Savaş Çiçekleri ve İlker Ayrık ve Acayip Tipler isimli tiyatro oyunlarında sahne almıştır.Özgün Bayraktar Mucize Hayatlar projeleri ile karşımıza çıktı. Özgün bayraktar biyografisi merak konusu olması normaldir.

Fotoğraf açıklaması
Artık ısınsın havalar çayıra çimene yata yata fotoğraf çekelim 😍You cannot copy content of this page