Devrim Börçek kimdir ? Devrim Börçek nerelidir ?

24.02.2022
Devrim Börçek kimdir ? Devrim Börçek nerelidir ?

Devrim Börcek Tokat Zilelidir.

Devrim Börcek Almanya’da doğup büyümüştür.

Devrim Börcek Twitter hesabında açıklama kısmında aşağıdaki bilgiler yer alır.

Devrim Börcek evlidir ve çocuğu vardır.

Devrim Börcek evlidir ve çocuğu vardır.

Devrim Börcek @devrim.borcek kullanıcı adı ile instagramda bulunur.

Devrim Börcek‘in 24.02.2022 tarihi itibariyle 1000 küsür takipçisi vardır.

Devrim Börcek‘in instagram hesabı gizlidir sadece yakınlarının isteğini kabul etmektedir genel olarak.

Almanya’da yaşayan, yüksek makine mühendisi, Beşiktaş Genel Kurul Üyesi olan Devrim Börcek son dönemde bu doğrultuda İstanbul, Ankara ve İzmir’de camianın ileri gelenleri ile çeşitli toplantılar yaptığı bilinmektedir.

Devrim Börcek Beşiktaş için önemli bir isimdir ve Devrim Börcek fanatik bir beşiktaşlıdır.

Yüksek Makina Mühendisi / Baba ve Eş / Bjk kongre üyesi / BEŞİKTAŞ’ I ARTIK ÜZEMEYECEKLER..Devrim Börcek Twitter’da aktiftir. Kullanıcı adı @DB1903 olan Devrim Börcek 2 bin civarı takipçiye sahip.

Devrim Börcek koyu bir beşiktaşlıdır.

1 Ekim 2019 tarihli gönderisi:

1-Sevgili Beşiktaşlılar ; 2012 ‘den beri Beşiktaş JK Başkanlık görevini yürüten Sayın Fikret Orman’ ın görevi bırakacağını  ilan ederek olağanüstü kongreye götürme kararı almasıyla birlikte Beşiktaş’ı sahipsiz bırakmamak ve bu ulvi görevi layığı ile yerine getirmek adına

2- Beşiktaş Jimnastik Kulübü başkanlığına aday olduğumu ilan ediyorum. Beşiktaş kulübünü haketmediği bu zor durumdan ve borç batağından kurtarmak için aşağıdaki sıralayacağımız noktaları hayata geçirmemiz gerekecektir.

Buna göre ;3-İlk olarak Beşiktaş taraftarı olmadığı bilinen veya tespit edilen, aidatları bir elden ve aynı anda yatırıldığı tespit  edilen, geçmiş kongrelerde otellerde ağırlanan kongre üyelerinin üyelikleri iptal edilecek.

4-Sudan sebeplerle üyelikleri iptal edilen Beşiktaşlıların, ait oldukları yere, Beşiktaş çatısı altına dönmeleri sağlanacaktır. Beşiktaş’ı yönetecek insanlar yine ve sadece Beşiktaş taraftarları tarafından seçilecektir.Devrim Börçek’in Beşiktaş Başkanlığına Aday Olması Bekleniyor!

Beşiktaş’ın Mayıs ayında gerçekleşecek olan kongresinde yapılacak olan başkanlık seçimi ile ilgili olarak sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediliyor. Siyah beyazlı ekipte son olarak başkanlık adaylığı için sürpriz bir isim gündeme geldi. Bu isim Devrim Börçek’tir.

You cannot copy content of this page