Daktır Lavinia kimdir, Daktır Lavinia T. kim?

10.01.2021
Daktır Lavinia kimdir, Daktır Lavinia T. kim?

Adının Tuğba olduğunu ve hekim belirten bir Twitter kullanıcısının takma adı.

Başından geçenleri Twitter üzerinden paylaşan kullanıcı, bir anda trend topic olarak Twitter gündemine oturdu.

Binlerce insan “Tuba doktor yalnız değildir” tagı altında bu paylaşımları gündeme getirdi.

İşte hesap sahibinin Twitter’daki ifadeleri:

merhaba ben tuba soyadım önemli değil. bir gün bir yerden atlarsam ya da tüm ilaçları içmiş olursam bilin ki tüm Allah korkuma rağmen ben yapmışımdır. zira torpille bir yere gelen hocaların, çok asistan var epi topu aile hekimi asistanısın baskısı ve istifa edememek beni yordu.

AYRILIK SONRASI DEPRESYONA GİRDİM

bir nikah kıydım. ailesi nedeniyle ayrılık oldu diye pandemi servisinde hiç durmadan çalışırken sadece aşırı fazla çalışamayacağımı, ayrılık sonrası depresyona girdiğimi söyledim. Bunun üzerine Dr H. Ç. ve aile hekimliğinin esas hocası bana burdan git diye kibarca söylediler.

BABAMA VE BANA BASKI YAPTILAR

Sonra babama senin kızın depresyonda, ona doktorluk yaptırmayız, başka tanılar aldırtırız ve köşe başında memurluk yapar, başka yere gitsin diyerek baskı yapıp, beni psikiyatriden rapor almaya zorladılar. felaket sırt ağrım olduğu için, hocanın kaşesini 500 kere basıp daktır lavinia t. yerine imza attırmaya zorladıkları için, bana sen hasta göremezsin psikiyatrik vakasın dedikleri için gittim lumbalji ile acilden 4 gün rapor aldım. bana rapor veren çocuğa soruşturma açtılar. çünkü psikiyatriden almadım, tuzaklarına düşmedim diye.

ASİSTANLIK EĞİTİMİM ENGELLENDİ

Ardından asistanlık eğitimimi engellediler, ben seni azlettim diyip beni hastanede toplantı odasında bekle diye zorladılar. cimere şikayet edince, amire itaatsizlikten savunma istediler. her koldan bana saldırırlarken istifanın yasak olduğunu bile bile üstme geliyorlar..

PSİKİYATRİST ŞAHİT GÖSTERİLMİŞ

Ne oldu, şikayet ettiğim için bakanlık soruşturma açtı ama h. ç. gitmiş psikiyatristi şahit göstermiş. bilgi vermesi yasak birini göstererek bana delisin demeye çalışan bana beceriksiz, yardım etme hastalara diyen öğr görevlisinin arkasında kim var bilemiyorum ama depresyondaki birinin bu kadar üstüne gelmeleri sonucu ben ölürsem gerizekalılık yapıp, aile hekimliği asistanlığını yazdığım hastanedeki dr h. ç ve onu koruyan dr e. e. ş. yüzünden olacak. mobinge, hadi defol git demeye, emekleri harcamaya devam.

DESTEK VERENLER HÜZNÜ AZALTIYOR

Çok teşekkür ederim , en azından bana destek olan birilerinin varlığını hissetmek bir nebze bu hüznü azaltıyor.

You cannot copy content of this page