Dilek Ekmekçi’nin Mansur Yavaş iddiası ne?

22.09.2020
Dilek Ekmekçi’nin Mansur Yavaş iddiası ne?
Galatasaray Üniversitesi öğretim görevlilerinden, hukukçu ve avukat Dilek Ekmekçi, Aleyna Çakır etiketiyle yazdığı paylaşımlarda, bürokrasi ve siyasetin birçok ismi hakkında önemli iddialarda bulundu.

Ekmekçi’nin hakkında iddiada bulunduğu isimlerden biri de Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve Ekmekçi’nin meslektaşı Avukat Mansur Yavaş’tı .

Yavaş’ın yanı sıra Melih Gökçek döneminde getirilen bazı bürokratlar hakkında da iddialarda bulunuldu.

İşte Ekmekçi’nin iddiaları:

YAVAŞ, YURT KIZLARINI PAZARLAYAN BAZI ŞÜPHELİLERİ KORUYOR

“Yurt kızlarını pazarlayan yapılanmaya ilişkin suç duyurumda şüphelilerden biri eski emniyet istihbaratçı ikinci sınıf emniyet müdürü Koray Ö., diğer ikisi Gökçek’in adamı,Yavaş’ın da koruduğu ABB çalışanları, bunlardan biri Mevlüt Ö. Koray’ın kardeşi,diğeri Ali H.”

ALİ H. BEYPAZARILI

“Ali H. eski Osmanlı Ocakları Beypazarı ve Ankara merkez ilçe başkanı, Beypazarı eski Ak Parti teşkilat yöneticilerinden, diğer bir şüpheli Serkan T. Ak Parti Mamak İlçe teşkilatı eski yöneticilerinden, Kayserili müteahhit, partiden istifa etti 2 hafta önce Diğer bir şüpheli Çağla B., Altındağ’da gecekonduda yaşadığı günlerden, hukuk profesörü Atilla Ö.’nün kendisini boşadığı günlere ve Abidinpaşa’da apartman dairesine terfi eden 3 çocuk 1 torun sahibi Mamak maması!”

https://alimsozluk.com/2020/09/22/dilek-ekmekci-kimdir/
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

You cannot copy content of this page