Keçiperver Eşinden Ayrıldı mı? Keçiperver Kimdir? 2022

08.11.2022
Keçiperver Eşinden Ayrıldı mı? Keçiperver Kimdir? 2022

Keçiperver Eşinden Ayrıldı mı? Keçiperver Kimdir? 2022

Keçiperver Eşinden Ayrıldı mı? Milyonlarca vatandaş Keçiperver’in eşinden ayrılıp ayrılmadığını merak etti. İşte sorunun cevabı aşağıdadır.

Son zamanlarda internet ortamında milyonlarca kullanıcının araştırdığı kişilerden birisi Keçiperver oldu. Peki Keçiperver Kimdir? Nerelidir? Keçiperver Eşinden Ayrıldı mı? Keçiperver Kaç Yaşında? Keçiperver İnstagram Hesabı Nedir? Keçiperver Tiktok Hesabı Nedir? Keçiperver neden araştırılıyor. İşte hakkında bilgiler.

Sözel alanda daha başarılı olduğunu söyleyen Keçiperver Ankara Gazi Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümü mezunudur. Mezun olduktan sonra bölümüne yönelik kısa süreli çalışma yapmış, ardında iş bulamayan Keçiperver, köyüne ailesin yanına dönmüştür. Azerbaycan Türkü olan Elnur ile evlenmiş ve birkaç yıl evli kaldıktan sonra boşanmıştır.

Keçiperver’in Hayatı hakkında geniş bir bilgi vermek için yeterli bilgiye sahip değiliz fakat genel itibarıyla; Aslen Burdur Bucak Çamlık Köylü olan Keçiperver, 1993 yılında Antalya’da doğmuştur. Sonra ailesi ile köyüne dönmüş ve ilkokulunu köyde tamamlayarak orta okul ve liseyi ise Bucak’ta tamamlamıştır.

Keçiperver” kullanıcı ismiyle toplumsal medyada paylaşımlar yapan fenomenin son paylaştığı görüntü milyonlarca kere izlenerek rekor kırdı. Doğallığıyla izleyenlerin kalbini kazanan Keçiperver, samimi halleriyle bildiğimiz başka fenomenlerden kendini ayırmayı başarıyor ve izleyenlerden “bildiğiniz fenomenlerden değil” yorumları alıyor.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Burdur’un Bucak Çamlık köyünde yaşayan “Keçiperver” kullanıcı ismiyle bilinen toplumsal medya fenomeninin köy hayatıyla ilgili paylaştığı görüntüler gündem oldu. Köy yaşantısını en doğal haliyle izleyenlere yansıtan genç bayanın son görüntüsü kısa mühlet içerisinde 6 milyondan fazla izlenerek toplumsal medyada viral oldu.

Çektiği başka görüntülerle bildiğimiz toplumsal medya fenomenlerinin bilakis doğallıktan yana olduğunu gösteren Keçiperver sosyal medyada çok sevildi. Köy ve çalışma hayatını gösteren fenomenin son görüntüsünde anne babasına ve akrabalarına yer vermesi büyük ilgi gördü. Kullanıcılardan ise “bildiğiniz fenomenlerden değil” yorumları aldı.

You cannot copy content of this page