Hülya Kuran kimdir? Nerelidir, kaç yaşında? Hülya Kuranın eşi Selami Kuran kimdir? Ahmet Faruk Kuran kim?

08.11.2022

Hülya Kuran kimdir? Nerelidir, kaç yaşında?

Esra Erol’da programına katılan Ahmet Faruk Kuran, Hülya ve Selami kuran çiftinin 2 çocuğundan biridir. Zeynep Kuran isminde bir kız kardeşi bulunan Ahmet Faruk Kuran avukatlık yapmaktadır. Ayrıca Ahmet Kuran Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası’nın Gençlik Kolları Genel Sekreterliğini yapmaktadır.

Hülya Kuran özel bir avukatlık firmasında çalışıyor. ATV’de Esra Erol’un programında yer alan avukat Hülya Kuran eşi ve çocukları ile mutlu bir evliliğe sahip. Kocası Selami Kuran hukuk profesörü, Ahmet Kuran adında bir oğlu ile Zeynep Kuran adında bir kızı var.

1972 Çanakkale doğumlu olan Hülya Kuran, bir hukuk profesörü olan Selami Kuran ile evli. Mutlu aile tablosu ile beğenilen Kuranın kızı Zeynep ise meslek olarak avukatlığı tercih etti.

Hülya Kuranın eşi Selami Kuran kimdir? Ahmet Faruk Kuran kim?

Esra Erol programında Avukat olarak tanındı. Esra Erol ile yıllardır ekranlarda yer alan Avukat Kuran,1972 yılında Çanakkale’de doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini Çanakkale’de tamamladı. Marmara üniversitesinden 1996 yılından mezun oldu. Mezun olduktan kısa bir süre sonra meslek taşı olan Selami Kuran ile evlendi.
Eşi Selami kuran hukuk alanında profesörlük olarak mesleğine devam etmektedir. Kuran çiftinin biri kız (Zeynep) biri erkek ( Ahmet) olmak üzere 2 çocuğu vardır. Mutlu ve gözlerden uzak bir evlilik sürdüren çift, meslek hayatlarında başarılarını devam ettirmektedir

Esra Erol programına katılan ve merak konusu olmaya başlayan Ahmet Faruk Kuran, Hülya ve Selami Kuran çiftinin 2 çocuğundan biridir. Zeynep Kuran isminde bir kız kardeşi bulunan Kuran, mesleğine, Avukatlık olarak devam etmektedir.

You cannot copy content of this page