Bensu Soral eşi kimdir? Bensu Soral Hakan Baş kaç yaşında? Hakan Baş kimdir, ne iş yapar? Serveti?

06.11.2022
Bensu Soral eşi kimdir? Bensu Soral Hakan Baş kaç yaşında? Hakan Baş kimdir, ne iş yapar? Serveti?

Bensu Soral eşi kimdir? Bensu Soral Hakan Baş kaç yaşında? Hakan Baş kimdir, ne iş yapar? Serveti?

10 Haziran 2022 güncellemesi;

Evliliklerine bir şans daha veren Bensu Soral ve Hakan Baş’ın tatil romantizmi objektife böyle yansıdı.

Boşanmanın eşiğinden dönen Bensu Soral ve Hakan Baş, tatil için Göcek’i tercih etti.

Arkadaşlarıyla beraber tekne tatili yapan çift, önceki gün Bedri Rahmi Koyu’na demir attı.

Çok keyifli görünen Bensu Soral bir ara eşine masaj yaptı ve gün boyunca onu öpücüklere boğdu. Soral, keyifli halleriyle dikkat çekti.

Hakan Baş, 1983 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Ortaokul ve lise eğitimini Üsküdar Amerikan Lisesi’nde tamamlayan Hakan Baş, Cornell Üniversitesi’nde aldığı ekonomi lisansının ardından 2 yıl boyunca New York’taki Bank of America’da çalıştı.

Ardından İstanbul’da da Raymond James’te 1 yıl boyunca yatırım bankacılığı bölümünde görev alan Baş, Yale Üniversitesi’nde MBA yüksek lisansını tamamladı ve Türkiye’ye 2010 yılında döndü. Bir süre boyunca Garanti Bankası Stratejik Planlama departmanında Başkan Yardımcılığı olarak görev yapmıştır.

2010 yılının Ekim ayında Sidar Şahin ile birlikte “Peak Games” adlı bir oyun şirketi kurdu ve ardından 2011 yılının Mart ayında da Alper Özdemir ile birlikte Krombera adlı bir dijital pazarlama ajansı kurdu.

2012’nin Şubat ayında e-ticaret alanına atılan Hakan Baş, “Lidyana.com” adlı e-ticaret şirketini kurmuştur ve 2014-2015 yıllarında Alper Özdemir ile birlikte Anibera adlı animasyon, Probera adlı prodüksiyon ve Berabera adlı PR şirketlerini kurdu.

2016 yılında eSpor alanına giriş yapan Hakan Baş, Kaan Karmancı ve Alper Özdemir ile birlikte Supermassive adlı eSpor takımını kurmuştur. Supermassive adlı eSpor takımı, ligdeki ilk yılında şampiyonluğa ulaşmıştır.

38 yaşındaki Hakan Baş, aynı zamanda lise ve üniversite yıllarında profesyonel yüzücülük yapmıştır ve eski rekortmen milli yüzücüdür. Fenerbahçe ve Milli Takım adına birçok müsabakada yer alan Baş, Fenerbahçe Spor Kulübü kongre üyesidir.

2018 yılında iş adamı olan Hakan Bal ile evlenen oyuncu Bensu Soral’ın evliliğinin üzerinde son günlerde kara bulutlar dolaşıyor. Kubilay Aka ile yakınlaştığı iddia edilen Bensu Soral’ın alyansını çıkarması boşanıyorlar iddiasını güçlendirmişti. Yaz aylarından beri araları açık olan çiften gelen son haberler ile hayranlarını sevindirdi. Yeniden alyansını takan Bensu Soral’ın eşi Hakan Baş kimdir, kaç yaşında ve ne iş yapıyor?

Geçtiğimiz günlerde “Evliliğimizle ilgili hassas bir süreçteyiz. Zamana ihtiyacımız var” diyen Bensu Soral ile Hakan Baş, önceki akşam bir arkadaşlarının düğününe katıldı. Çift, uzun zaman sonra ilk kez yan yana görüntülendi.

You cannot copy content of this page