Elçin Yavuz Coğuplugil kimdir? Nereli, Kaç yaşında? Elçin Yavuz Coğuplugil ne iş yapıyor? Farmasi

03.11.2022
Elçin Yavuz Coğuplugil kimdir? Nereli, Kaç yaşında? Elçin Yavuz Coğuplugil ne iş yapıyor? Farmasi

Elçin Yavuz Coğuplugil kimdir? Nereli, Kaç yaşında? Elçin Yavuz Coğuplugil ne iş yapıyor? Elçin Yavuz Coğuplugil Farmasi

Kendi web sitesinde aşağıdaki şekilde açıklar biyografisini;

Elçin Yavuz  Coğuplugil 

Bir öğretmen 

Bir anne,  iyi bir eş

Rüya Ekip  Kurucusu

Ama en önemlisi   Girişimci 

Şu anda; Siberian Wellness Şirketinde Global Business Leader

Elçin Yavuz Coğuplugil, küçük bebeği ile hayallerine ket vurmuş bir matematik öğretmeniydi. Hayallerim ile yaptıklarım birbiri ile bağımsız ve oldukça tutarsızdı. İşin en kötü yanı ise, bu durumu değiştirmek için hiçbir çaba içersin de değildim.

Doğrudan satış sektöründe 2 senelik tecrübemde iki ayrı firmada, ekibimle birlikte rekor başarılara imza attım. Başarılarımızla birlikte, rüya olan hayallerimiz gerçeğe dönüştü. Bu yüzden biz kendimize ”Rüya Ekip” dedik.

Bir eğitimci, iyi bir Doğrudan Satış yapabilir mi? Bir eğitimci, rüyalar gibi bir ekip kurarak, adını da ”Rüya Ekip” koyabilir mi?

Bu soruların cevabı ”Bence Evet bir eğitimci bunları yapabilir” değil! Bu soruların cevabı ”Evet bir eğitimci bunları yaptı” olmalı.

Çünkü ben, bir eğitimciyken ve 7 yıl görev yapmışken, doğrudan satış sektörüne ilk adımı atarak kariyer basamaklarına tırmandım. 

İnstagramda Farmasi açıklaması:

Farmasi’den tamamen kendi özgür irademle istifa ettim ve farmasiye karşı kötü duygular içerisinde değildim. Ancak arkamdan şirket yöneticileri tarafından yapılan asılsız suçlamalar ( zaten ceza alacaktı, atılacaktı bunu öngörüp kendi bıraktı vs. ) bana cevap hakkı doğurmuştur. Açıklama yaptığım herşeyin bende ispatı vardır. İspatı olmayan suçlamalar “karalama politikasından” ibarettir.
Daha bu sabaha kadar şirket yöneticileri tarafından aranarak bir konuda tarafımdan yardım istendi. “Ceza alan biri” değildim bu konuşmalarda. Dün aynı şekilde arandım. “Ceza alacaktı” cümlesinin hiçbir hukuki geçerliliği yoktur. Aksine bana cevap hakkı doğurmaktadır.
Herkes şuan benden detaylı bir açıklama beklediği halde ben sessiz kaldım. Benden istenen proje “Farmasi fanatikleri” yetiştirmem üzerinedir. Bunun “Firmaya gönül vermek, bağlılık hissetmekle” asla alakası yoktur bu çizgi farkedilmelidir. ben her bir ekip üyeme değer verdim ve asla kendileri adına birilerine söz verip şov yapmadım. Bir bireyi” fanatik “ yapmam beklentisi altında benden sadakat projesi istenmiştir. Bu başta 18 aylık emeğime hakarettir. Bir lider olarak öncü olmakla, hitap ettiğin kitleyi istediğin gibi yönlendirmek arasında derin bir fark vardır.Ben ekibime öncü olmaya çalıştım. Diğer türlüsünün istenmesi benim karakterime uymadı. şimdi de bu kararımın ardından problemi anlamaya çalışmak yerine hakkımda direk karalama politikası başlatmak verdiğim kararın isabetini kanıtlamaktadır.

@elcinyavuzcoguplugil kullanıcı adı ile instagramda bulunur.

Aşağıdaki bilgiler yer alır profilinde;

Elçin Yavuz Coğuplugil
Girişimci
💰Doğrudan Satış Uzmanı
📈Matematikçi
❄️Global Business Leader
🌿BAŞKA BİR HAYAT MÜMKÜN!
✨Rüya Ekip Kurucu Lideri

Fotoğraf Notou:

Belgrad’ın altını üstüne getirdiğimiz bir seyahatin daha sonuna geldik. Genel izlenimim Avrupa ülkeleri arasında uygun fiyatlı oluşu. Bir Avrupa havası alayım ama kuru çevirince yüreğime inmesin diyorsanız o rota burası.😌 Euro kullanmıyorlar, sırp dinarı geçiyor her yerde. Hemen hemen Tr gibi hatta bir tık uygun bile diyebiliriz. Gezilecek lokasyonlar hep birbirine yakın, yürüme mesafesi. Tarihi yapılar çoğunlukta ve etkileyici. Muhtemelen tekrar geleceğiz biz de

You cannot copy content of this page